فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامذخیره گاه یا کش مرورگر چیست؟

ذخیره گاه مرورگر چیستخیلی از افراد زمانی که با اصطلاح کش مرورگر برخورد می کنند، مفهوم آن را نمی دانند. در این نوشته قصد داریمه تعریفی کامل از ذخیره گاه یا کش مرورگر ارائه دهیم. مرورگر نرم افزاری است که شما برای دسترسی به سایت های مختلف باید از آن استفاده کنید. در اصل شما با مرورگر صفحات اینترنتی را دانلود می کنید. حال از چه سازو کاری می‌توان استفاده کرده که میزان دانلود را به حداقل کاهش داد؟


نظرات ()

ادامه مطلب ...
نحوه کارت به کارت از طریق اینترنت - بانک ملی

خیلی از اوقات پیش میاد که خواسته باشید از حسابتان به حساب یک شخص دیگر پول واریز کنید. اگر حساب بانک ملی شما دارای کارت می باشد، شاید بهترین کار استفاده از این کارت برای کارت به کارت کردن پول است. اما برای همین هم باید به عابر بانک ملی مراجعه کرده و عملیات انتقال پول را انجام دهید. ولی اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید، در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی این امکان برای شما وجود دارد که پول را به یک حساب دیگر بوسیله اطلاعات کارت تان انتقال دهید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
پارسی را پاس بداریم

وقتی فکرش رو می‌کنم که کلمه فارسی، اصلش پارسی بوده، نه فارسی(عربی پارسی)، با خودم می‌گویم که چقدر ما به این زبان شیرین خیانت کردیم و این خیانت همچنان ادامه دارد. هدف از نوشتن این نوشته، تذکری بود که می‌خواستم به هر کسی که می‌خواهد تا حدی با این موضوع آشنا بشود، بدهم. موضوعی که اگر همه دست در دست هم دهیم، می‌توان درستش کرد. پس بیاییم پارسی را پاس بداریم.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آموزش رایانه و اینترنت

در این وبلاگ شما می آموزید که چگونه با رایانه و شبکه های جهانی وب نیازهای خود را برطرف کنید و با آنها کار کنید. امروزه دانش رایانه جزء اصلی ترین علومی است که هر کسب باید بنا به کاری که انجام میدهد، یاد داشته باشد و قادر باشد از آن استفاده کند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!