فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگراممعرفی سایت طراحی چهره

معرفی سایت طراحی چهرهدر اینجا می خواهم خدمت شما ساتی را معرفی کنم که در آنجا شما می توانید تصاویر صورت هر شخصی را بسازید. دقیقاً همانند نرم افزار های شبیه سازی چهره که شاید خیلی از افراد به این برنامه های رایانه ای علاقه داشته باشند. نشانی این سایت www.pimptheface.com می باشد که برای استفاده از برنامه طراحی چهره آنلاین آن باید به این نشانی بروید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
بهترین افزونه های فایرفاکس

فایرفاکس یک مرورگر فوق العاده همه فن حریف است که قادر به افزایش توانایی های آن با استفاده از افزونه های الحاقی می‌باشد. یعنی اگر شما فکر می کنید که از جنبه های مختلف فایرفاکس بد عمل می‌کند، می‌توانید در آن زمینه در بین افزونه های موجود برای این مرورگر جستجو کنید، تا وصله رفع مشکل را بیابید. بدین جهت در این پست، 8 افزونه از بهترین افزونه های فایرفاکس را خدمت شما معرفی می‌کنیم.

بهترین افزونه های فایرفاکس


نظرات ()

ادامه مطلب ...
افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب

حتماً تا به حال برای خود در سایت هایی مثل یاهو، جی‌میل یا اوت‌لوک نامه الکترونیکی درست کرده اید، و میدانید که برای اینکه بتوانید از این سرویس ها استفاده کنید، حتماً باید به قسمت مدیریت ایمیل ها که نشانی در اینترنت است، مراجعه کنید. از این رو تا به حال تبلیغاتی را هم دیده اید که در این صفحه ها برای شما به نمایش در می آیند. می دانید که این تبلیغات برای شما به اجبار نشان داده می‌شوند. ولی در این نوشته خدمت شما افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب را معرفی می کنیم، که برای شما این تبلیغات را مسدود می کنند.

افزونه مروگر firefox


نظرات ()

ادامه مطلب ...
حذف ذخیره گاه یا پاک کردن کش فایرفاکس

پاک کردن کش فایرفاکسدر نوشته قبلی یاد گرفتید که، اصلاً کش یا نهانگاه چیست. حال باید اشاره کرد که در برخی مواقع نیاز است که این نهانگاه پاک شود و به اصطلاح مرورگر یک نسخه کاملاً جدید از صفحات وب را دریافت کند. برای همین در این نوشته به شما پاک کردن کش فایرفاکس را آموزش می دهم. فقط باید اشاره کرد که در اینجا به جای اصطلاح کش، از ذخیره گاه استفاده شده است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!