فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگراماسپیکر مسافرتی پرندگان خشمگین Angry Birds

مسلماً یکی از وسایلی که برای خروجی گرفتن از دستگاه هایی که محتوای صوتی دارند، لازم است، بلندگو یا اسپیکر است. در بازار سخت افزار انواع و اقسام این قبیل بلندگوها وجود دارند که علاوه بر خصیصه کیفیت باید به علاقه شخصی و طرح آن هم توجه کرد. در این بین کسانی هستند که علاقه زیادی به بازی Angry Birds یا پرندگان خشمگین دارند و در هر چیزی که میخرند، دوست دارد طرح مورد نظر خود را مرتبط با این بازی و شخصیت های آن انتخاب کنند. بنابراین انتخاب بلندگوی پرندگان خشمگین برای اینگونه افراد خوش آیند است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
LAN چیست؟

حتماً تا به حال با اصطلاح LAN زیاد برخورد کرده اید، ولی نمی‌دانید که این کلمه چه مفهومی دارد. به همین دلیل در این نوشته می‌خواهیم به سوال LAN چیست پاسخ دهیم. کلمه LAN از سرنامه عبارات Local area network تشکیل شده است، و به معنای شبکه محلی است. حتماً می‌دانید که می توانیم با استفاده از چند رایانه یک شبکه کوچک خانگی را راه انداخت. به این شبکه LAN گفته می‌شود. این یک تعریف بسیار ساده ولی کاملاً مفهومی از شبکه های LAN بود.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
QuickTime چیست؟

QuickTime چیست؟QuickTime یکی از محصولات شرکت Apple است که به نوعی از فناوری های چندرسانه ای محسوب می‌شود. کار این نرم افزار کار با پرونده های صوتی، تصویری، عکس، موسیقی، گرافیک و پویانمایی است. همچنین از قابلیت های منحصر به فرد آن امکان فعل انفعالی کردن محصولات تولیدی با آن است. این نرم افزار با بیشتر محیط های نرم افزاری یا سکوهای اجرایی هماهنگ است و برای هر کدام از آنها نسخه ویژه‌ای ارائه شده است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
Subnet چیست؟

تعریف: یک subnet یک گروه منطقی از وسایلی است که به صورت شبکه به همدیگر متصل شده اند. گره‌ها در یک subnet تمایل دارند که بروی یک شبکۀ محلی (LAN) در مجاورت فیزیکی با هم باشند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
سایتی برای آموزش نود32

در این نوشته قصد داریم خدمت شما یک منبعی را معرفی کنیم که به شما به صورت تصویری اقدام به آموزش برنامه امنیتی Nod32 می کند. همانطور که میدانید، نود32 یکی از محبوب ترین برنامه های حفاظت از رایانه در برابر عوامل تهدیدزا است که مخصوصاً در بین ما ایرانی ها کاربرانی که از این برنامه استفاده می کنند، بسیار زیاد است. به همین دلیل در این نوشته سایتی را معرفی می کنیم که برای آموزش نود32 مقالات بسیار خوبی را در خود گنجانده است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
نشانی های کوتاه با tkit

نشانی های کوتاه شده با tkitاینترنت پر از نشانی هایی است که به صفحات و سایت ها و پرونده های گوناگونی ختم می شود. در این بین هر کدام با وجه تمایزی که دارند، ما را در تشخیص آن ها از یکدیگر یاری می دهند. ولی آیا تا به حال فکر کرده اید که با جای این که یک نشانی بلند از یک صفحه اینترنتی داشته باشید، میتوانید آن با به یک آدرس کوتاه تبدیل کنید؟ در این نوشته طریقه داشتن نشانی های کوتاه با tkit را یاد خواهید گرفت.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!