فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامغیر فعال کردن اخطار بروزرسانی ویندوز در Nod32

غیر فعال کردن اخطار بروزرسانی ویندوز در Nod32

خیلی از اوقات شاید برای شما پیش آمده باشد که با بروز نکردن سیستم عامل خود، پیغامی از جانب نود32 به شما داده می شود که به شما می گوید سیستم عامل خود، که ویندوز باشد را بروز کنید. از طرفی هم برای ما ایرانی که از نسخه اصلی ویندوز استفاده نمی کنید، امکان بروز کردن به صورت قانونی وجود ندارد. ولی این پیغام اعصاب ما را خورد می کند. مثل چیزهای دیگر در زندگی. اینجاست که میتوانیم با غیر فعال کردن اخطار بروزرسانی ویندوز در Nod32، این اخطار را ناپدید کنید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
اخطار نود32 در صفحه اینترنتی

اخطار نود32 در صفحه اینترنتی

برنامه امنیتی نود32 یک محافظ همه کاره برای رایانه شما محسوب می شود که در شرایط مختلف از رایانه شما محافظت می کند. چه در حال استفاده از یک برنامه مخرب هستید، چه در اینترنت در حال گشت و گذار  هستید، و هر حال نرم افزار Nod32 محافظ شماست و از شما در برابر عوامل تهدیدزا محافظت می‌کند. یک قسمت از این برنامه مربوط به محافظت شما در برابر خطرات اینترنتی است. می دانید که از طریق صفحات اینترنتی هم میتوان به رایانه شما حمله کرد و حتی اطلاعات شما را سرقت کرد. به همین دلیل زمانی که به اینترنت متصل می شوید باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید. به همین دلیل ما می خواهیم در این نوشته در مورد اخطار نود32 در صفحه اینترنتی اشاره کنیم.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
خرید پک کامل نرم افزارهای آیفون 2013

بسته نرم افزارهای iphone 2013

نرم افزارهای آیفون برای کارها و افعال مختلفی طراحی و نوشته شده است که برخی از آنها کاملاً پیشرفته هستند و درخور یک گوشی هوشمند هستند. اگر شما دارای یک گوشی هوشمند هستید، شاید بتوان گفت که حتماً نیاز به این موضوع پیدا کرده اید که بخواهید نرم افزاری را بروی گوشی آیفون خود نصب کنید و از کارهایی که می‌توان با آن نرم افزار کاربردی آیفون انجام داد، استفاده کنید. ولی برای تهیه این برنامه های کاربردی آیفون، به شما خرید پک کامل نرم افزارهای آیفون 2013 را پیشنهاد می کنیم که دارای برنامه های کاربردی بسیاری است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آموزش ساخت آتوران با نرم افزار MultiMedia Builder

ساخت آتوران حرفه ای با Multimedia Builder

نرم افزار MultiMedia Biulder نام یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزارهای رایانه ای است که به کمک آن به صورت کاملاً حرفه ای و ساده می توانید آتوران های خود را طراحی کنید. به احتمال قوی تا به حال نام آتوران را شنیده اید، و باید گفت که آتوران ها شامل برنامه هایی هستند که همراه با CD یا DVD ها رایت می شوند و به کاربران اجاره می دهند که با کمترین اطلاعات در مورد رایانه، از محتویات درون آن لوح ها استفاده کنند. بدین ترتیب کار کار کردن با این گونه رسانه ها بسیار ساده می شود. این گونه نرم افزارها برای ساخت آتوران یا Autorun بسیار زیاد هستند که ما در اینجا بسته آموزشی ساخت آتوران با استفاده از نرم افزار MultiMedia Biulder را به شما معرفی می کنیم.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس

فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس

پوسته های وردپرس به ظاهر سایت های وردپرسی شکل و شمایلی را می‌دهند که هم نظر شما به عنوان دارنده سایت را جلب می کنند، و هم برای بازدید کنندگان بسیار جذاب هستند. اگر دوست دارید که قالب سایت خود را خودتان طراحی کنید، شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اقدام به یادگیری طراحی یا ساخت پوسته وردپرس کنید. اینجاست که کار شما شروع می شود. اول که باید مقداری کدنویسی را یاد داشته باشید، سپس نحوه کار کردن با برخی از نرم افزارهای اصولی را یاد بگیرید. و سپس اقدام به یادگیری اصول طراحی پوسته وردپرس کنید که تقریباً می شود گفت که کار زمان بری است. اما در اینجا ما محصول فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس را به شما معرفی می کنیم که به راحتی با استفاده از فیلم های موجود در این بسته می توانید پوسته سایت وردپرسی خود را طراحی کنید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

اینترنت ابزاری است که با آن میتوانید کارهای خود را بهتر از قبل انجام دهید. یکی از افعالی که با اینترنت انجام می شود، وبلاگ نویسی است که هر کسی می تواند در فضایی از اینترنت برای خود وبلاگی را راه اندازی نموده و نوشته ها و محتوای خود را درون آن بگذارد. امروزه داشتن یک وبلاگ به یک ضرورت تبدیل شده است. شاید شما هم خواسته باشید که از یک جایی شروع کنید که ما به شما پیشنهاد می کنیم، بسته آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی را تهیه کرده و با آموزش های گام به گام و ساده آن پیش رفته و سپس شروع به ساخت و مدیریت وبلاگ کنید. در این بسته علاوه بر مسائل مربوطه به وبلاگ نویسی، مباحث بسیار پیشرفته تری نظیر استفاده از موتور جستجو، استفاده از آمارگیری وبلاگ، انواع و اقسام پیامرسان ها و ... آشنا می شوید. به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این بسته را به صورت پستی تهیه نمونه و از آن لذت ببرید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
بسته آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

اینترنت یک دنیای بسیار بزرگی است که بسیاری از افراد به صورت حیرت آوری در آن زندگی می کنند و با آن هر کاری که فکرش را بکنید می توانند انجام دهند. از کسب درآمد گرفته تا خرید و تجارت همگی امروزه با استفاده از اینترنت شدنی و میسر است. فقط باید راه و روش و نقطه شروع آن را یاد داشته باشید. باید گفت که نقطه شروع وارد شدن به این دنیای جالب را، خیلی از افزاد وبلاگ نویسی دانسته اند. به این دلیل که شما با نوشتن و ساخت وبلاگ می توانید گام های بعدی و مهمتری را بردارید و به سمت حرفه ای شدن در اینترنت بروید. پس ما به شما بسته آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی را معرفی می کنیم که بدین صورت به شما در جهت موفقیت اینترنتی کمک می کند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
اسپیکر کامپیوتر چیست؟

بلندگو یا اسپیکر کامپیوتر چیست؟

دانستن همیشه یکی از بهترین احساساتی بوده است که یک انسان داشته است و خواهد داشت. اگر فکر می کنید که چیزی را نمی دانید، حتماً در مورد آن تحقیق کنید. شاید تا به حال کلمه یا اصطلاح اسپیکر را زیاد شنیده اید، ولی نمی دانستید که مفهوم این کلمه چیست. در این نوشته می خواهیم به سوال شما، یعنی “اسپیکر کامپیوتر چیست؟” پاسخ دهیم. پس اگر نمی دانید که اسپیکر چیست، با این نوشته تا انتها همراه باشید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
بسته نرم افزاری برنامه های کاربردی آیفون 2013

بسته نرم افزارهای iphone 2013

اگر شما صاحب یک گوشی هوشمند آیفون هستید، حتماً می دانید که برای این که بتوانید کارهای حرفه ای خود را با گوشی آیفون خود انجام دهید، باید برنامه های کاربردی مورد نظر خود را نصب کنید. برای یافتن برنامه های کاربردی آیفون، شما می توانید به روش های مختلف اقدام کنید. یکی از این روشها گشت و گذاد در اینترنت است. ولی شاید پس از گشتن برنامه خاص خود را پیدا نکنید، اینجاست که بسته های کامل نرم افزاری که دارای مجموعه ای از برنامه های خاص هستند، به کمک شما می آیند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
بسته آموزش حرفه ای تنظیمات ویندوز 7

خرید بسته آموزش تنظیمات حرفه ای ویندوز 7

ویندوز 7 از زمانی که به بازار عرضه شد، کاربران به سرعت به سمت آن رفتند. شاید دلیل آن امکاناتی بود که این نسخه از سیستم عامل ویندوز از شرکت مایکروسافت داشت. پس اگر شما در حال استفاده از ویندوز 7 هستید، باید بدانید که علاوه بر استفاده ساده از چند تا برنامۀ پیش پا افتاده ویندوز، می توانید به صورت حرفه ای از آن استفاده کنید و کارهای خود را به صورت با کیفیت تر انجام دهید. اگر می خواهید با امکانات و تنظیمات حرفه ای ویندوز 7 آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که این بسته آموزشی که به مدت بیش از 17 ساعت آموزش تصویری دارد را از دست ندهید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
تبدیل عکس به انواع نقاشی با نرم افزار FotoSketcher

اگر می‌خواهید عکسی را تبدیل به یک پرونده نقاشی کنید که بسیار جذاب و دیدنی باشد، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً این نوشته را تا ته بخوانید. در این جا به شما نحوه استفاده از نرم افزاری به نام FotoSketcher را آموزش خواهیم داد که عکس های شما را به تصاویر یا بهتر است بگوییم، نقاشی هایی دست ساز تبدیل می کند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
مجموعه نرم افزاری Assistant 2013

برای استفاده از تمامی قابلیت های یک رایانه، و انجام وظایف خودمان، باید بدانیم که چه نرم افزاری چه کاری را انجام می دهد، و سپس آن را بروی رایانه خود نصب کنیم و از آن جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم. این است طرز کار رایانه. اما برای کسب نرم افزارهای مورد نظرمان راه های مختلفی وجود دارد. از این راه ها می توان دانلود نرم افزار از اینترنت، گرفتن نرم افزار از دوست و آشنا، خرید بسته های جامع نرم افزاری اشاره کرد. در اینجا ما مجموعه نرم افزاری Assistant 2013 را به شما معرفی می کنیم که تمامی نرم افزارهایی که شما به آنها نیاز دارید را در یک بسته جمع آوری کرده است.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
مخفی کردن یک پارتیشن یا درایو از My Computer

مخفی کردن یک پارتیشن یا درایو از My Computer

خیلی از اوقات پیش می‌آید که خواسته باشید یک سری اطلاعات را به صورت محرمانه نگهداری نمایید. اینجاست که می‌بایست از راهکارهای حفاظتی و گاهاً سخت استفاده کنید. یکی از این راه ها استفاده از نرم افزارهایی است که برای همین منظور ساخته شده‌اند. یعنی شما آنها را نصب می‌کنید که اطلاعات شما را یا مخفی کنند، و یا بروی آنها رمز بگذارند و در نهایت باعث غیر قابل دسترس شدن آن برای دیگر کاربران رایانه شما شوند. اما ما در این نوشته به مخفی کردن یک پارتیشن یا درایو در تمام رایانه از جمله My Computer اشاره می‌کنیم.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
66% از بزرگسالان آمریکا به صورت اینترنتی خرید می کنند

طبق داده های اخیر منتشر شده، امروزه 66 درصد از بزرگسالان آمریکا کالاهای خود را به صورت اینترنتی خرید می‌کنند، که 50 درصد از آنها لباس ها و کالاهای ورزشی خود را امسال به صورت آنلاین خرید کردند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
VPN چیست؟

وی پی ان یک شبکه خصوصی است که در اصل بر مبنای شبکه های دیگر بنا گذاشته شده است. به همین دلیل هم به آن مجازی می‌گویند. یعنی از بستر های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه های دیگر برای برقراری ارتباط در VPN استفاده می‌شود. اما چرا از VPN به عنوان یک فیلترشکن یاد می‌شود، بدان جهت است که به کاربر اجازه می‌دهد از این شبکه که درون شبکه جهانی اینترنت است، سایت های مورد نظر خود را باز نماید. پس تا اینجا حتماً تا حدودی جواب سوال VPN چیست، خود را گرفته‌اید. ولی اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را کسب کنید، نظر شما را به ادامه نوشته جلب می‌کنم.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
نحوه دریافت مانده کارت با اینترنت

نحوه دریافت مانده کارت با اینترنتدر نوشته های قبلی در مورد نحوه کارت به کارت کردن با اینترنت به صورت کامل توضیح دادیم، الان می‌خواهیم با هم طریقه نحوه دریافت مانده کارت با اینترنت را یاد بگیریم. کار خاصی ندارد، فقط باید به صفحه مربوطه به دریافت مانده کارت مرتبط با بانک خود بروید و از آنجا مانده حساب بانکی خود را بگیرید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
نحوه کارت به کارت کردن با اینترنت

آیا تا به حال به این مشکل برخورد کرده اید که خواسته باشید به یک حساب کسی دیگر از حساب کارت خود پول واریز کنید و به دستگاه عابر بانک دسترسی نداشته باشید؟ با اینترنت همه کارها ساده تر از قبل شده است. فقط کافی است به صفحه انتقال کارت به کارت از سایت بانک مورد نظر خود شده و از آنجا این کار، یعنی کارت به کارت کردن با اینترنت را انجام دهید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!