فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامخطر آتش گرفتن باتری لیتیومی لپ تاپ و دیگر وسایل قابل حمل

lithium-ion-battery-3

از زمانی که این نیاز احساس شد که به وسایل الکترونیکی قابل حمل نیاز است و باید یک پردازشگر قدرتمند در هر کجایی همراه فرد باشد، صنعت باتری‌های قابل شارژ هم رونق گرفت. این باتری‌ها که انرژی الکتریکی را در خود نگه می‌دارند، این اجازه را به ما می‌دهند که از دستگاه‌هایی که از این انرژی استفاده می‌کنند، در هر کجایی که بخواهیم بهره ببریم. مثلاً فکر گوشی تلفن‌های همراه بدون باتری غیر ممکن است، چون اگر قرار بود که یک سیم برای تغذیه‌ی آن مدام به دستگاه متصل باشد که دیگر قابل حمل بودن آن مطرح نمیشد. اما مشکلی که وجود دارد این است که باتری‌های لیتیومی که بیشتر دستگاه‌های امروزی از آن استفاده می‌کنند، نیازمند توجه بیشتری هستند که ممکن است در شرایط عدم استفاده صحیح، شعله‌ور شده و یا حتی منفجر شوند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
سیستم عامل Firefox برای گوشی های هوشمند

سیستم عامل Firefox برای گوشی های هوشمند

این بار برای دستگاه های قابل حمل هوشمند باید منتظر فایرفاکس باشیم تا محصول نرم افزاری خود را به بازار گوشی های هوشمند عرضه کند. این محصولی سیستم عاملی است که به صورت هوشمندانه عمل کرده و هر امکانی را شامل می‌شود. این سیستم عامل در اوایل کار خود است و فایرفاکس سعی دارد با شرکت‌های شریک خویش برای عرضه این سیستم عامل به صورت عمومی وارد مذاکره شود.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!