فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامپشتیانی کردن از گسترش نرم افزارهای رایگان و بازمتن

پشتیانی کردن از گسترش نرم افزارهای رایگان و بازمتن

همیشه کسانی بوده‌اند که بدون چشم‌داشتی کارهای بزرگی انجام داده‌اند و هدفشان بزرگتر از اهداف مادی بوده است. این افراد معمولاً در هر زمینه‌ای یافت می‌شوند البته تعدادشان بسیار کم است. خیلی از آدم‌ها دوست دارند عوض اینکه مفید باشند، از دسترنج دیگران استفاده کنند! اما چقدر خوب است که فقط مصرف کننده نباشیم و تا جایی که از دستمان بر می‌آید حداقل مشوق خوبی برای کار دیگران باشیم. در مبحث نرم افزارهای رایانه‌ای، افرادی هستند که برنامه‌هایی را می‌نویسند که به رایگان برای عموم قابل استفاده باشد. این افراد پولی را درخواست نمی‌کنند که برای آن کار کنند. پس نیت آنها چیست؟


نظرات ()

ادامه مطلب ...
بسته نرم افزارهای ضروری مایکروسافت برای ویندوز

نرم افزارهای ضروری ویندوز مایکروسافت Windows Live Essentials

نرم افزار خون یک سیستم است و تا زمانی که شما بر روی رایانه‌ی خود نرم افزاری را نصب نکنید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید. مایکروسافت که شاید بتوان آن را بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای اساسی در جهان نامید، سیستم عاملی به نام ویندوز دارد که همه‌ی ما آن را می‌شناسیم. تا زمانی که از ویندوز XP استفاده می‌کردیم، مجموعه نرم افزارهای پیشفرضی روی آن نصب بود. اما از زمانی که ویندوز 7 وارد بازار شد، این شرکت تصمیم گرفت که این نرم افزارها را که بیشتر کاربران نیازهای خود را با آنها برطرف می‌کردند را حذف کرده و در یک بسته جداگانه قابل دانلود از خود سایت مایکروسافت قرار دهد. این بسته به نام Windows Live Essentials شناخته می‌شود و اگر شما هم بخواهید از آنها استفاده کنید، باید آنها را که رایگان هم است اول دانلود کرده و بروی رایانه خود نصب کنید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!