فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگراممرکز گزارش های ویندوز Event Viewer

مرکز گزارش های ویندوز Event Viewer

ویندوز نام یک سیستم عاملی است که همه‌ی ما از آن استفاده کردیم. اما باید گفت که فقط با ابتدایی‌ترین امکانات آن آشنا هستیم و سعی نکردیم که با مشخصات بیشتری از آن آشنا شویم. سیستم عامل‌های پیشرفته دارای بخشی به نام گزارشات است. هر اتفاقی که برای سیستم شما بیافتد، گزارشی از آن در بخش مرکزی گزارشات که به نام Log شناخته می‌شود ذخیره می‌گردد. بخشی که مربوط به گزارشات ویندوز است با نام Event Viewer شناخته می‌شود. در ادامه با کار کردن با آن آشنا خواهید شد.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
وبنولوژی، مرجع آموزش طراحی سایت

وبنولوژی، مرجع آموزش طراحی سایت

طراحی سایت یکی از  لذت بخش‌ترین کارهایی است که روی شبکه جهانی وب می‌توان انجام داد. شما صفحاتی را طراحی می‌کنید و محتوایی را درون آن قرار می‌دهد. حال منتظر آن می‌مانید که بازدید کنندگان از محتوا و صفحات سایت شما بازدید کنند و حتی نظرات خود را برای شما بگذارند. به نظر من این کار بسیار جالب و جذاب است. برای خیلی از افراد هم این کار جالب است. به همین دلیل رو به کار طراحی سایت می‌کنند. یا حتی وبلاگی را برای خود دست و پا می‌کنند و شروع به انتشار مطالب خود می‌کنند.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!