فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامدرباره ما

علوم رایانه و کار با نرم افزارهای رایانه ای از ضروریات دنیای نوین است. کمتر شاخه ای را می توانید بیابید که رایانه و نرم افزار در آن دخیل نباشد. از همین روی دیگر کسی که کار با رایانه را یاد نداشته باشد هم بی سواد تلقی می کنند. گروه کاربر رایانه شامل چند جوان پرتلاش و پویا است که دور هم جمع آمده تا بتوانند در زمینۀ آموزش رایانه محتوای مفیدی از قبیل مقاله، ویدیو، کتاب و ... تولید کند تا نقش پر رنگی را در همه گیر کردن علوم رایانه ای و بالا بردن کیفیت زندگی افراد داشته باشد. این سایت هم یکی از پایگاه های آموزشی این گروه محسوب می شود.

درباره رایانه و اینترنت

سایت های کاربر رایانه

کاربر رایانه تنها یک سایت نیست. بلکه شامل چندین پایگاه اطلاعاتی است که در هر پایگاه هدفی برای ارائۀ محتوا در نظر گرفته شده است. مثلا همین وبلاگ در حال حاضر مقالات آموزشی متفرقه ای را از علوم رایانه منتشر می کند. که می تواند برای شما کاربردی باشد.

علاوه بر آن سایت ComputerUser.ir مرجع اصلی مقالات آموزشی و همچنین فیلم های آموزش رایانۀ جمال است. این ویدیوها به زبان فارسی و جدید ضبط شدند و هر روز به تعداد آنها افزوده می شود.

سایت JamalTV.com مرجع اصلی ویدیوهای جمال است که طرح ها و همچنین توضیحات بیشتری را راجع به این طرح ارائه کرده است. حتی فهرست و کتاب راهنمای تمامی ویدیوها را از طریق این سایت می توانید داشته باشید.

در این میان سایت های دیگری از قبیل سایت آموزش طراحی سایت و همچنین آموزش وبلاگ نویسی هم هر روز با مقالات نو و جذابی به روز می شوند و سعی بر این خواهد بود که با محتوای ویدیویی هم از نظر کیفیت ارتقاء داده شوند.

در کل ما اینجاییم، تا اینکه بتوانیم کاری مفید هر چند کوچک انجام داده تا افراد بسیاری در سرتاسر ایران از آن منتفع گردند. شما هم می توانید به روش های گوناگون با ما همکاری کنید. ما به نیروهای پر تلاش نیاز داریم.

گروه کاربر رایانه

آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!