فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامخرید هاست لینوکس

حتماً برای ساخت سایت خود به دنبال هاست می گردید. بسته به فناوری ای که سایت شما از آن استفاده می کند، باید هاستی را تهیه کنید که یا ویندوز است یا لینوکس. هاست های لینوکس استفادۀ به مراتب بیشتری را نسبت به دیگر هاست ها دارند. که هم یه دلیل کاربرد گستردۀ نرم افزارهایی است که از نرم افزارهای هاست لینوکس استفاده می کنند است. و هم ارزان تر بودن هاست لینوکس باعث می شود که استفاده بیشتری داشته باشد. در اینجا می خواهم شما را برای خرید هاست لینوکس راهنمایی کنم. پس با این نوشته همراه ما باشید.

خرید هاست لینوکس


نظرات ()

ادامه مطلب ...
مقدمات ساخت سایت

اگر قصد راه اندازی سایت را دارید، در این مقاله به شما نکاتی را گوشزد خواهم کرد که می تواند برای شما خیلی مفید باشد. باید بدانید که برای ساخت سایت به چه چیزهایی نیاز دارید و باید چه کار کنید و از کجا شروع کنید. اما در اول کار بهتر است اطلاعات خود را افزایش دهید. اطلاعاتی که بعداً از گیج شدن شما جلوگیری خواهد کرد. با مقدمات ساخت سایت همراه کاربر رایانه باشید.

مقدمات ساخت سایت


نظرات ()

ادامه مطلب ...
هاست و دامنه چیست ؟

اگر برای بار اول تان باشد که می خواهید برای خودتان یا دیگران سایت بسازید، طبیعی است که سوالات زیادی در این زمینه داشته باشید. یکی از این سوالات این است که هاست و دامنه چیست و چه کاربردی دارند. در این نوشتار قصد توضیح و آموزش کامل راجع به هاست و دامنه را البته به زبان فارسی دارم. تا به طور کلی با این مفاهیم آشنا شده و حتی پس از آن بتوایند نقطۀ شروع خوبی را برای ساخت سایت پیدا کنید. اینکه شما بدانید از کجا باید شروع کنید، خیلی مهم است. کسانی هستند که سالیان دراز کار طراحی سایت را شروع کردند، اما هنوز به نقطۀ ایده آلی نرسیده اند که با خودشان بگویند توانسته اند و موفق شدند.

هاست و دامنه چیست


نظرات ()

ادامه مطلب ...
خرید هاست و دامین ارزان

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به نظر می آید که قصد دارید برای راه اندازی سایت خود هاست و دامین خریداری کنید. خوب، قبل از اینکه خواسته باشید شروع کنید بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید و مواردی را در ذهن داشته باشید که در این اینجا به آنها اشاره خواهم نمود. خرید هاست و دامین ارزان با ما باشید.

خرید هاست و دامین ارزان


نظرات ()

ادامه مطلب ...
خرید هاست برای سایت

اگر قصد راه اندازی سایت دارید، حتماً می دانید که شما به دو چیز اصلی نیاز دارید. اول دامنه است که و دوم همان هاست است. به احتمال زیاد می دانید که این دو چه کاربردی دارند. دامنه همان آدرس اینترنتی یک سایت است. قسمت اول هر صفحۀ اینترنتی که شما باز می کنید همان دامنه آن سایت است. این دامنه را شما باید بخرید. به میزان سالی که می خواهید این دامنه را داشته باشید و از آن استفاده کنید باید پول بدهید. هاست هم دیگر الزامات ساخت و راه اندازی یک سایت است. هاست همان رایانه ای است که فایل های مختلف سایت شما روی آن قرار می گیرد و هر بازدید کننده ای که به سایت شما می آید، در واقع در حال دانلود کردن آن فایل ها است. حالا اگر قصد خرید هاست برای سایت خودتان یا دیگران را دارید، با این مطلب همراه باشید تا یک هاست خود را به شما معرفی کنم.

خرید هاست برای سایت


نظرات ()

ادامه مطلب ...
فیلم آموزش Cpanel فارسی رایگان

Cpanel به عنوان یک پنل تحت وب برای مدیریت هاست یا فضای میزبانی مورد استفاده است. اگر شما هم خواسته باشید سایت خود را داشته باشید و بسازید، به احتمال زیاد زمانی که هاست خریداری می کنید، پنل Cpanel را به شما تحویل داده که به استفاده از آن قادر باشید از امکانات فضای میزبانی استفاده کنید. در غیر این صورت نیاز به دانستن مسائل فنی زیادی می باشد که هر کسی از پس آن بر نخواهد آمد. اما Cpanel همۀ کارها را به صورت گرافیکی انجام خواهد داد که شما فقط کافی است کلیک کنید و کار تمام است. همۀ کارها توسط Cpanel انجام خواهد شد. اما در این قسمت از سایت کاربر رایانه با شما هستیم با فیلم آموزش Cpanel به زبان فارسی و رایگان که در ادامه مطلب می توانید آن را ببینید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
توضیحاتی راجع به فرمت JPEG تصاویر دیجیتالی

هر نوع فایل روی رایانه دارای پسوندی است که این پسوند نشان می دهد که این فایل قرار است با چه نرم افزاری باز شود. هر نوع فایل هم یک نوع پسوند هایی را پشتیبانی می کنند. مثلاً عکس های دیجیتالی می توانند دارای پسودن jpeg یا png یا gif باشند که این پسوندها معروف ترین آنها هستند. اما در این قسمت قصد داریم ویدیوی توضیحای راجع به پسوند JPEG را خدمت شما معرفی کنیم که در درک صحیح اینکه فرمت JEPG چیست به شما کمک زیادی خواهد کرد. این فیلم از مجموعه فیلم های آموزش رایانه جمال محسوب شده و شما قادرید آن را به رایگان تماشا و دانلود کنید. برای دانلود کردن ویدیوهای جمال کافی است به سایت ComputerUser.ir مراجعه نمایید. با لینک مستقیم می توانید دانلود خود را انجام دهید.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
آموزش نرم افزار Advanced JPEG Compressor - نصب نرم افزار

یکی از نرم افزارهای کار با تصاویر و گرافیک Advanced JPEG Compressor نام دارد که همانطور که اسمش پیداست با آن می توان اقدام به فشرده سازی تصاویر با فرمت JPEG کرد. البته این به این معنا نیست که امکان اصلاح تصویر را در این برنامه ندارید. در اصل شما با ویرایش تصویر است که می توانید تعیین کنید که کس چطور فشرده سازی شود. البته یکی از قسمت های نرم افزار این است که می توانید تعیین کنید که عکس شما تا چه اندازه فشرده گردد.


نظرات ()

ادامه مطلب ...
مطالب قدیمی تر » « مطالب جدیدتر

آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!