مجموعه نرم افزاری لرد 9

امروزه، نرم افزارهای رایانه‌ای در حال غوغا کردن هستند. مخصوصاً در کشور ما که قانون حق مولف و کپی‌رایت وجود ندارد هر کسی که هر جور دوست دارد در حال استفاده از هر نوع نرم افزار است. بدین ترتیب بسته‌هایی بوجود آمده است که تمامی این نرم‌افزارها را در خود گنجانده است و به همراه یک بسته‌بندی شکیل فروخته می‌شود. اینکه گفته می‌شود هر نوع نرم افزار، انواع آنها در این بسته‌ها دسته‌بندی شده و در یک بخش قرار می‌گیرند. شاید تعداد نرم افزارهایی که درون این بسته‌ها قرار می‌گیرند، مشتمل بر هزاران برنامه کاربردی رایانه باشد که در چندین عدد DVD جای گرفته است و کاربران رایانه را از گشت و گذار در اماکن مختلف برای پیدا کردن برنامه مخصوص‌شان بی‌نیاز می‌کند. به همین دلیل در جواب کسانی که سوال نرم افزار لرد چیست؟ را می‌پرسند، باید گفت که این یک بسته نرم‌افزاری است که شامل هزاران برنامه رایانه‌ای با تنوع باورنکردنی است که یکی از آنها بسته نرم‌افزاری لرد یا به انگلیسی Lord است.


بسته‌های نرم افزاری که همانطور که گفته شد، دارای توجه خاصی در بین طرفداران رایانه دوستان هستند. به این دلیل که آخرین نسخه‌های نرم‌افزارها را شامل می‌شوند بدون اینکه کاربر رایانه خواسته باشد آنها را یکی یکی از سایت‌های مختلف دانلود کند، یا از دیگران این برنامه‌ها را دریافت کند.

بسته نرم افزاری لرد که یکی از بهترین‌های موجود در این زمینه است، جای خود را در بین کاربران رایانه باز کرده است و همه آن را می‌شناسند. این بسته شامل هزاران نرم افزار کامپیوتر است که به راحتی قابل نصب هستند. یعنی با راهنمایی‌هایی که درون این DVDها قرار گرفته است، اول شما را در پیدا کردن برنامه کاربردی‌تان یاری می‌کند و پس از آن که آن را پیدا کردید، به راحتی، تنها با یک کلیک می‌توانید آن را بروی رایانه خود نصب کنید.

راهنمایی‌هایی که در بسته نرم‌افزاری لرد وجود دارد به زبان پارسی است و شامل توضیحاتی است که شما قبل از نصب باید آنها را بخوانید تا بدانید که این نرم افزار چه کاری را برای شما، پس از نصب انجام می‌دهد.

در این بسته، نرم افزارهایی شامل برنامه های خبرخوان، ویرایش تصویر، ارسال و دریافت رایانامه، مرورگر اینترنتی، سیستم عامل‌های متنوع، نگهدارنده سیستم، برگردان اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی دیگر گنجانده شده است و تمامی آنها در دسته‌بندی موضوعی خاصی قرار گرفته‌اند.

با این تعاریف، اگر می‌خواهید یک بسته از این محصول را که حاوی چندین DVD است را داشته باشید و خریداری کنید، می‌توانید به مقاله زیر سری بزنید:

مجموعه نرم افزاری لرد 9