فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامافزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب

حتماً تا به حال برای خود در سایت هایی مثل یاهو، جی‌میل یا اوت‌لوک نامه الکترونیکی درست کرده اید، و میدانید که برای اینکه بتوانید از این سرویس ها استفاده کنید، حتماً باید به قسمت مدیریت ایمیل ها که نشانی در اینترنت است، مراجعه کنید. از این رو تا به حال تبلیغاتی را هم دیده اید که در این صفحه ها برای شما به نمایش در می آیند. می دانید که این تبلیغات برای شما به اجبار نشان داده می‌شوند. ولی در این نوشته خدمت شما افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب را معرفی می کنیم، که برای شما این تبلیغات را مسدود می کنند.

افزونه مروگر firefox


افزونه ای که قصد معرفی آن را به شما دارم، مخصوص مرورگر فایرفاکس است. ولی نسخه ای از آن برای مرورگر کروم هم وجود دارد. اسم این افزونه Webmail Ad Blocker است. این افزونه برای شما تبلیغاتی که در قسمت مدیریت ایمیل های تحت وب وجود دارد را مسدود می کند و مانع هواس پرتی شما می شود.

برای این که از این افزونه مخصوص مرورگرهای Firefox و Chrome استفاده کنید، باید آن را بروی مرورگر خود نصب کنید. برای این کار چندین راه وجود دارد که راحتترین راه آن این است که به صفحه همان افزونه از سایت مربوطه به مرورگر بروید و از آنجا مستقیماً اقدام به نصب آن کنید.

برای دانلود این افزونه برای فایرفاکس به این صفحه بروید. ولی اگر مرورگر شما کروم است به این صفحه بروید.

در نهایت به صفحه ای که می روید، اگر می خواهید توضیحات بیشتری از آنها بدست آورید، میتوانید اول مشخصات بیشتر آن را بخوانید. و برای نصب هم بروی دکمه Add to Firefox یا Add to Chrome کلیک کنید. پس از آن باید یک سری مراحل را طی کنید که در آخر باید یکبار مرورگر را دوباره راه اندازی کنید تا این افزونه بروی مرورگر شما فعال شود.

افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب

فراموش نکنید که افزونه مسدود کننده تبلیغات در قسمت مدیریت ایمیل های تحت وب، از تمام سرویس های معروف مانند Gamil و Yahoo و Hotmail پشتیبانی می کند که شما را از شر تبلیغات اجباری راحت می کند.

البته شاید شما تبلیغی نبینید که این تبلیغات فیلتر می شوند، ولی جایگاه آن هنوز برای شما باز است که باز هم ممکن است باعث رنجش شما گردد که راه حل آن استفاده از افزونه Webmail Ad Blocker است. به شما پیشنهاد می کنیم که از این افزونه استفاده کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!