بسته آموزشی ویژگی های جدید InDesign CS6

از نرم‌افزارهای گرافیکی که قبلاً هم در این وبلاگ توضیح داده شد، این‌دیزاین شرکت آدوب می‌باشد که درای ابزارهایی برای طراحی صفحات کتاب، مجلات، مقالات، بروشورها و … می‌باشد. این نرم‌افزار برای افرادی که قصد کار حرفه‌ای بروی طراحی موارد گفته شده را دارند، بسیار مهم و ضروری است. ویراستارهای کتاب و کسانی که برای کسب درآمد اقدام به طراحی بروشور می‌کنند، حتماً باید InDesign شرکت Adobe را یاد داشته باشند. این نرم‌افزار هر دفعه که نسخه جدیدش به بازار عرضه می‌شود، خصوصیاتی به آن افزوده می‌شود که بیشتر پیشنهاد کاربران همین برنامه گرافیکی است پس باید بسیار مهیج باشد که برای اولین بار این شما باشید که از آنها برای خلق آثار شگرف استفاده می‌کنید. بسته آموزشی ویژگی های جدید InDesign CS6 با تمرکز بروی خصوصیات جدیدی که به نسخه CS6 مجموعه نرم‌افزارهای Adobe افزوده شده است، سعی می‌کند به صورت تصویری توسط اساتید امر، آنها را به شما بیاموزد. اگر از قبل حرفه‌ای این برنامه بودید و یا می‌خواهید بدانید چه قابلیت‌های جدیدی به InDesign CS6 اضافه شده است، این بسته مخصوص شماست.


در هر صنعتی نرم افزارهای خاصی وجود دارد که متخصصین آن صنعت حتماً باید بتوانند با آن برنامه ها به شکلی کاملاً مسلط کار کنند. در صنعت چاپ هم شما با نرم افزاری مواجه می‌شوید که نام آن InDesign است. این برنامه با قابلیت‌هایی که دارای پدر هر برنامه ای است که هر کسی می‌خواهد طراحی بنر، بروشور، کتاب و یا مجله را بدست بگیرد. پس از مهمات این بحث است.

بسته آموزشی ویژگی های جدید InDesign CS6

اما چیزی که شما در بسته آموزشی ویژگی‌های جدید این بسته می آموزید، تمامی خصوصیاتی است که در نسخه CS6 ایندیزاین اضافه شده است. بدون تعلل و از دست دادن زمان، استادان در این بسته به سراغ مباحثی می‌روند که شما باید با آنها آشنا شوید.

مهمترین مباحثی که در این بسته آموزشی از ویژگی‌های جدید InDesign CS6 آورده شده است به قرار زیر می‌باشد:

فصل اول : محیط کاری
فصل دوم : آشنایی با کانتنت یا محتوا
فصل سوم : Layout های انعطاف‌پذیر
فصل چهارم : قابلیت جدید متن
فصل پنجم : ارتقای قابلیت متن
فصل ششم : اچ تی ام ال
فصل هفتم : ایجاد فرم‌ها
و ...
شماره مجوز 56-324572

این محصول در قالب یک DVD به شما به صورت شکیل و کاملاً اورجینال تحویل داده خواهد شد. فقط کافی است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از این که کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفتید، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،500 تومان