فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامچگونگی نصب ابزارک ها در ویندوز

چگونگی نصب ابزارک ها در ویندوز

ابزارک‌های ویندوز برنامه‌های کوچکی هستند که بروی دسکتاپ یا نوار کناری ویندوز اجرا می‌شوند. یک ابزارک ویندوز می‌تواند شما را با خوراک فیس‌بوک شما، یا نمایش تغییرات آب و هوا، و فرستادن یک نوشته مستقیما از طریق دسکتاپ رایانه، به‌روز نگه دارد. ابزارک‌های دیگری مثل ابزارک نمایش میزان استفاده حافظه و پردازنده، در واقع می‌توانند دیدبانی مفیدی را از سرویس‌هایی مانند پردازنده و حافظه داشته باشند.


ولی حال چگونه یک ابزارک را در ویندوز 7 یا ویستا نصب کنیم؟ جواب این سوال ساده است. شما می‌توانید با اجرا کردن فایل ابزارک دانلود شده از اینترنت آن ابزارک را نصب کنید. مقداری از جزئیات نصب ابزارک ویندوز، بر اساس اینکه بروی چه سیستم عاملی قصد نصب کردن آن را دارید فرق می کند.

ولی معمولا می‌توانید با دوبار کلیک بروی فایل دانلود شدۀ ابزارک آن را نصب کنید. با این کار نماد آن ابزارک در پنجره ابزارک‌های ویندوز به نمایش در می‌آید.

چگونگی نصب ابزارک ها در ویندوز

ولی باز بسته به اینکه قصد شما نصب ابزارک بروی کدام سیستم عامل است، این موضوع متفاوت است و با توجه به سیستم‌عامل‌تان می‌توانید از مطالب زیر استفاده کنید:

چگونگی نصب ابزارک در ویندوز 7
چگونگی نصب ابزارک در ویندوز ویستا


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!