فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامابزارک نمایش مدت زمان روشن بودن رایانه Uptime

Uptime-gadget

بارها شاید برایتان اتفاق افتاده که خواسته باشید مدت زمانی که از روشن کردن رایانه می‌گذرد را بدانید. یا به نحوی خواسته باشید زمان خود را در حین کار با رایانه تنظیم کنید که این ابزارک زمانی که در صفحه نمایش ویندوز شما ظاهر می‌شود به شما در این امر کمک زیادی می‌کند. البته از این نوع ابزارک بسیار است که این یک نمونه ساده از آن است.


این ابزارک کارایی بسیاری دارد. برخی مواقع آنقدر جذب صفحه نمایش می‌شویم که زمان از دستمان فرار می کند. از این بابت هم برنامه‌های زیادی برای تنظیم وقت حین کار با رایانه ساخته شده است و این نشان دهنده اهمیت این مقوله است. این ابزارک هم به شما به صورت ساده و روان زمانی را که شما پای رایانه بودید را نشان می‌دهد.

خوب حالا باید چکار کرد؟ اول که باید این ابزارک را دانلود کرده (پیوند دانلود در پایین صفحه) و سپس آن را نصب کنید. با این کار زمانی که بروی صفحه دسکتاپ راست کلیک می کنید و Gadgets را کلیک می‌کنید، در پنجره‌ای که برایتان باز می‌شود می‌توانید آن ابزارک را ببینید و با کلیک روی آن به صفحه میزکار آنرا فراخوانی کنید. شکل خود ابزارک را هم در پایین می‌توانید ببینید:

Uptime-gadget

همانطور که می‌بینید این ابزارک شامل 4 قسمت است که از بالا به پایین به ترتیب توضیح می‌دهم. اولی که تعداد روزی که رایانه روشن است را نشان می‌دهد، دومین عدد ساعت، سومی دقیقه و آخری هم ثانیه را نشان می‌دهد. در کل این چیزی که الان در این ابزارک شما می‌توانید ببینید، این است که این رایانه مقدار 4 روز و 4 ساعت و 26 دقیقه و 46 ثانیه روشن بوده.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!