بازی رایانه ای لاک پشت‌های نینجا TMNT

یکی از بازی‌هایی که شاید در دیگر دستگاه‌های بازی مثل پلی‌استیشن تجربه کرده باشیم، بازی رایانه‌ای لاکپشت های نینجا است که این دفعه برای رایانه‌های رومیزی و شخصی ساخته شده است. در این بازی بسیار مهیج که حتماً در مورد سبک آن که اکشن است هم چیزی می‌دانید، به صورت مرحله به مرحله ای شما باید کارهایی را انجام دهید تا امتیاز جمع آوری کنید و به سمت مراحل بعدی بروید. سرعت عمل شما سبب پیروزی شماست و کاری که برای موفقیت‌تان باید انجام دهید، جمع آوری سکه و طلا می‌باشد. اگر از این بازی لذت می‌برید، در ادامه می‌توانید یک نسخه اورجینال و اصلی لاک‌پشت‌های نینجا را تهیه نمایید.


بازی TMNT از نظر سبک جزء بازی‌های اکشن می‌باشد که بسیاری از ما تجربۀ بازی لاک‌پشت‌های نینجا را بروی دستگاه‌های دیگری نیز داشته و به خوبی با سبک بازی این لاک‌پشت‌های دوست داشتنی آشنا می‌باشیم و در مورد این بازی می‌توان این گونه بیان نمود که چهار مرحله اول بیشتر حالت تمرینی داشته تا شما با قابلیت هر یک از لاک‌پشت‌ها آشنا شوید. آنچه در این بازی جالب حرف اول را می‌زند سرعت عمل شما، جمع آوری سکه های طلا و کار گروهی نینجاها می‌باشد. به طور کلی در این بازی هیجان ناشی از سلاح‌هایی مانند شمشیر و چوب و نانچیکو و پرش‌های حین بازی و جنگ با دشمنان برای اتمام هر مرحله جذابیت خاصی که مخصوص بازی‌های نینجا می‌باشد را به کاربر القا می‌نماید.

بازی رایانه ای لاک پشت‌های نینجا TMNT

ویژگی های بازی لاک پشت های نینجا TMNT:

- جذابیت بازی به خاطر سبک بازی‌های نینجا
- تقویت کار گروهی جهت انجام کارهای ترکیبی
- دریافت جایزه در انتهای هر مرحله در صورت کسب امتیاز لازم
- استفاده از شخصیت‌های مختلف جهت انجام بازی که هر کدام سبک مبارزه و اسلحه خود را دارد.
- مبارزه با چوب، شمشیر، شمشیر سه سر و نانچیکو برای انجام حرکات خاص
- شرکت سازنده: Ubisoft
- محدوده سنی: 10+
- امتیاز بازی: 6

حداقل سخت‌افزار مورد نیاز بازی لاکپست های نینجا:

سیستم عامل : Windows (R)XP with latest service pack installed or windows vista
پردازنده مرکزی : Intel(R) pentum (4) 1.5 GHz or AMD(R) Athlon 1000
حافظه RAM : 512 MB RAM and 64 MB graphic adapter
حافظه سخت : 1600 MB Hard Drive Space

برای خرید بازی رایانه ای لاک پشت‌های نینجا TMNT به صورت پستی می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت این بازی رایانه‌ای درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان