بازی رایانه ای اول شخص طوفان آهن IronStorm

اگر عاشق بازی‌های جنگی و استراتژیک هستید به شما توصیه می‌کنیم که بازی کامپیوتر طوفان آهن را از دست ندهید. این بازی که جنگی در اروپای شرقی و مناطقی از آمریکا شکل گرفته است، در ابتدا به نظر می‌رسد که این جنگ پایان ناپذیر است ولی همین که اندکی به جلو پیش می‌روید می‌بینید که کم‌کم اوضاع وفق مراد شما به عنوان بازیکن شده و می‌توانید به آینده و انتهای بازی خوش‌بین باشید.


همین طور که در طی مراحی بازی به سمت جلو پیش می‌روید اتفاقات جالب و شگفت انگیزی برای شما به عنوان اول شخص بازی می‌افتد که بسیار هیجان‌انگیز و شگفت‌آور است. اگر حس کنجکاوی شما در حد خوبی باشد، برای این که مراحل را یکی یکی طی کنید تا ببینید که در مرحله بعدی چه رخ خواهد داد، لحظه شماری می‌کنید.

بازی رایانه ای اول شخص طوفان آهن Iron Storm، شبیه سازی شده یک جنگ در جنگل های اروپای شرقی است و قسمت‌هایی از آمریکا است که کم‌کم به اتمام می‌رسد و به جاهای خوشی ختم می‌شود. فقط باید مراحل را به درستی و در حد خوبی طی کنید.

بازی رایانه ای اول شخص طوفان آهن IronStorm

برای خرید بازی رایانه ای اول شخص طوفان آهن IronStorm می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از اینکه این بازی را به صورت شکیل و اصل درب منزل یا محل کار دریافت کردید، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان