فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامپاک کردن کلیدنمای برنامه از منوی شروع ویندوز

remove-item-form-windows-start-menu

برای پاک کردن یک برنامه به طور کلی باید از قسمت Programs and Features در ویندوز 7 یا ویستا، یا Add or Remove Program ویندوز XP استفاده کنید. در غیر این صورت اگر مثلا نماد یا آیکن یک برنامه را از جایی از رایانه پاک کردید این به این معنا نیست که آن برنامه به طور کامل از روی رایانه شما پاک شده است.


در منوی Start یا شروع ویندوز 7 یا ویستا شما برنامه‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید. که بر مبنای تنظیماتی که خود شما برای این قسمت در نظر گرفته‌اید، دسته‌بندی می‌شوند. یکی از جاهایی هم که امکان دارد کلیدنمای یک برنامه در آنجا برای دسترسی سریعتر قرار داشته باشد، همین منوی شروع ویندوز است. که پاک کردن آن به معنای پاک کردن یک برنامه از روی رایانه نیست.

حال اگر بخواهید که نماد یک برنامه را از این قسمت حذف کنید باید چه کار کنید؟ به راحتی می‌توانید با کلیک راست کردن بروی آن نماد، و انتخاب Remove from this list آن را از این لیست حذف کنید. این کار را برای دیگر کلیدنماها هم می‌توانید انجام دهید.

remove-item-form-windows-start-menu


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!