بازی کامپیوتری فوتبال آبیته استقلال

بازی‌های رایانه‌ای فوتبال از جمه بازی‌هایی است که که طرفداران بسیاری دارند. اما چه بهتر زمانی که بازی را شروع می‌کنیم، با افراد سرشناس همان تیم بازی کنیم که حس خوبی را به بازیکن فوتبال کامپیوتری می‌دهد. بازی کامپیوتری فوتبال آبیته استقلال هم از آن دسته بازی‌هایی است که برای طرفداران تیم استقلال طراحی و ساخته شده است که بازیکنان 50 سال اخیر این تیم در این نسخه از بازی فوتبال وجود دارند. شما با یک همچین تیمی می توانید بازی کنید. علاوه بر آن، در این بسته کدهای تقلبی هم وجود دارند که برای راحت‌تر قدم گذاشتن به مراحل بعدی بازی بسیار مفید هستند.


با بازی فوتبال آبیه، شما یک تجربه فوق العاده با بازیکنان 50 سال اخیر تیم استقلال را تجربه خواهید کرد، که از سال 1320 تا سال 1388 را شامل می‌شود.

حضور بازیکنان سرشناسی از جمله علی دانایی فر، جلال طالبی، پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، شاهرخ بیانی، امیر قلعه نوعی، مجید نامجو مطلق و … از دیگر ویژگی‌های زیبای این بازی رایانه‌ای است. علاوه بر این با این بازی لیگ برتر ایران سال‌های 87-88 را هم تجربه خواهید کرد.

بازی کامپیوتری فوتبال آبیته استقلال

بازی ای را انجام دهید که در استادیوم آزادی و با داوری سعید مرادی انجام شده باشد. بهترین گزینه برای یادآوری خاطرات دوران خوش گذشته تیم استقلال. به همراه تیم ملی ایران، حاضر در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی.

بازی کامپیوتری فوتبال آبیته استقلال حاوی 2 حلقه CD است که به صورت بسته بندی شده اصلی، به شما تحویل داده می‌شود. برای خرید اول بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 4،500 تومان