معرفی سایت طراحی چهرهدر اینجا می خواهم خدمت شما ساتی را معرفی کنم که در آنجا شما می توانید تصاویر صورت هر شخصی را بسازید. دقیقاً همانند نرم افزار های شبیه سازی چهره که شاید خیلی از افراد به این برنامه های رایانه ای علاقه داشته باشند. نشانی این سایت www.pimptheface.com می باشد که برای استفاده از برنامه طراحی چهره آنلاین آن باید به این نشانی بروید.


زمانی که شما بوسیله مرورگر متصل به اینترنت، به نشانی www.pimptheface.com می روید با صفحه ای روبرو می گردید که نمونه های تصاویر طراحی شده را می توان در سمت راست پنجره دید. این تصاویر چهره طراحی شده توسط افراد قبل از شماست که صورت های طراحی شده خودشان را به اشتراک گذاشته اند.

در اصل کار این سایت طراحی چهره و همچین به اشتراک گذاری آنها برای دیگران است. یعنی اگر می خواهید تصاویری که طراحی کرده اید را به دیگران نشان داده و نظرات آنها را هم دریافت کنید، می توانید پس از ساخت چهره مورد نظر خود، در همان جا آن را به اشتراک بگذارید.

برای شروع کار در صفحه اول سایت PimpTheFace.com شما باید بروی عکس بزرگی که در بالای صفحه قرار گرفته است، کلیک کنید. با این کار به نرم افزار تحت وب این سایت منتقل می شوید. یعنی مدتی طول می کشد که این برنامه تحت وب بروی مرورگر شما بارگذاری شود. مدت زمان بارگذاری بسته به کیفیت و سرعت اینترنت شما ممکن است متفاوت باشد.

پس از این که باگذاری شد، با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه می شوید:

معرفی سایت طراحی چهره

در وسط صفحه تصویر طراحی شده شما نشان داده می شود. مگر نه در اوایل کار خالی است.

از سمت چپ این صفحه شما می توانید اجزا صورت را یکی یکی به چهره خود اضافه کنید. به عنوان مثال برای اینکه نمونه های مو را مشاهده کنید، باید بروی نماد Hair یا همان مو کلیک کنید و از نمونه های مو موجود یکی را انتخاب کنید، یعنی روی آن کلیک کنید. برای هر کدام از اجزا چهره مانند، مو، سبیل، ریش، بینی، دهان، لب، و ... باید همین کار را تکرار کنید.

اگر محل قرار گرفتن هر کدام از اجزا برای شما خوش آیند نیست، می توانید همان جزء، مانند بینی را گرفته و به اطراف بکشید. با این کار جای آن جزء چهره را تغییر می دهید.

در هم پس از این که کار شما در طراحی چهره تمام شده، باید بوری دکمه Save Face که در سمت چپ بالای صفحه قرار گرفته است، کلیک کنید. با کلیک بروی این دکمه یک پنجره باز می شود که باید نام، توضیحات و دیگر مشخصات آن را وارد کنید و بروی دکمه Save کلیک کنید. با این کار تصویر شما برای همگان قابل دیدن است، مگر این که برای آن در همین پنجره یک رمز عبور قرار داده باشید که دیگران و حتی خود شما با وارد کردن این رمز عبور قادر به دیدن این چهره ساختگی باشند.

تنها محدودیتی که شما برای کار کردن با این برنامه طرحی چهره تحت وب دارید، تخیلتان است. هر آنچه که در ذهن شما موجود است را می توان تبدیل به یک تصویر زیبا کرد که با این برنامه کار بسیار ساده ای است.

حتی می توانید برای این عکس یک تصویر پس زمینه هم قرار دهید که با کلیک بروی جعبه خالی Load Bakcground از روی رایانه یک عکس را برای پس زمینه تصویر خود انتخاب کنید.

اگر هم می خواهید از این تصویر یک نسخه بروی رایانه خود داشته باشید، یعنی آن را دانلود کنید، بروی دکمه Snapshot که در سمت راست پنجره وجود دارد باید کلیک گردد.

این توضیحات تقریباً کاملی بود که برای کار با این برنامه تحت وب نیاز داشتید بدانید. امیدوارم که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.