خرید بازی رایانه ای Constantine

بازی رایانه ای Constantine یک بازی اول شخص است که در حکم شخصی که به دنبال افرادی خاص و کشتن آنها می‌گردد، باید زیر زمین را یکی یکی بگردد و به مقاصد خود برسد. این بازی یک بازی هیجان‌انگیز و حتی  وحشتناک است. اگر از ترس و دلهره در بازی لذت می‌برید و دوست دارید هیجان قابل تاملی را تجربه کنید، به شما این بازی را پیشنهاد می‌کنید. اگر از سرعت بالای اینترنت برخودار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را که در سرتاسر اینترنت موجود است، دانلود کنید. در غیر این صورت اگر سرعت اینترنت شما پایین است ما بسته این بازی را درب منزل شما تحویل می‌دهیم.


در بازی Constantine که بر پایۀ داستانه‌ای کمیک استریپ شرکت Hellblazer طراحی شده شما می‌توانید تمام وحشت و هیجان مافوق تصور فیلم شرکت برادران وارنر را به معنای دقیق کلمه درک کنید. در این بازی شما نقش جن گیری به نام جان کنستانتین را به عهده دارید که با سفر به جهنم به جستجو در دنیای دیوها و فرشتگان در بعد زیرین شهر می‌پردازد. او که در مجموعه‌ای از ماجراهای فاجعه بار درگیر شده، باید پیش از آنکه آرامش برای همیشه از روی زمین محو شود، شیاطین و هیولاها را یک‌به‌یک نابود کند.

خرید بازی رایانه ای Constantine

سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای بازی Constantine:
System: P4, 1.7 MHz processor or equivalent
RAM: 256 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 2500 M

تصاویری از محیط بازی Constantine:

constantine

برای خرید بازی رایانه ای Constantine بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از پر کردن مشخصات تحویل خود اول کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ مورد نظر را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان