darksiders-2

بازی فوق العاده جذاب، هیجان انگیز و زیبای Darksiders II که توسط استودیو بازی سازی Vigil Games ساخته شده و سپس شرکت مطرح THQ آن را برای PC در سال ۲۰۱۲ منتشر نموده است، پس از موفقیت بسیار بالای نسخه اولیه بازی، حال پس از ۲ سال نسخه دوم این بازی نیز منتشر شده و قطعاً با فروش بسیار بالایی نیز مواجه خواهد شد. داستان بازی ادامه دهندۀ داستان نسخۀ اول خود است. همانگونه که در نسخه اول بازی شما به عنوان یک اسب سوار در آخرالزمان قرار گرفته‌اید و قصد دارید تا از جنگ جلوگیری کنید یا در جنگ پیروزی خود را قطعی کنید، در این نسخه نیز چیزی عوض نشده شما در نقش Death هستید که ماموریتش آزاد کردن برادرش War و بازگرداندن شهرت اوست.


سفر Death همراه با مبارزه علیه شیاطین مختلف و عبور از سرزمین‌های گوناگون خواهد بود. او بسیار آرام است و قصد دارد کـسی را نجات دهد. او شخصیتی بسیار تغییر پذیر دارد یا می‌تواند صلح جو باشد یا به یک جنگجو بی‌رحم تبدیل شود. در این بازی قابلیت‌های زیادی وجود دارند که بازیکنان می‌توانند به وسیله آنها، نوع مبارزه‌ها، زره‌ها و هر چیز دیگری را تغییر و ارتقا دهند. حتی او می‌تواند از آیتم‌هایی که از سایر دشمنان بدست می‌آورد هم استفاده کند. گرافیک بازی بسیار پیشرفت داده شده و از گیم پلی و فیزیک بسیار عالی بهره مند است.

darksiders-ii-201107

darksiders-2

حداقل سخت‌افزار مورد نیاز برای بازی بازی Darksiders II:

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
RAM: 2 GB
HDD: 10 GB free disk space
Graphics: 512 MB Graphics Memory
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9

برای خرید بازی Darksiders II به روش پستی، کافی بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 4،500 تومان