most wanted-1

Need for Speed: Most Wanted 2012 سری جدید از دسته بازی‌های NFS می‌باشد که توسط شرکت بازی سازی Criterion ساخته شده است. این شرکت با داشتن سابقه‌ای درخشان در طراحی و ساخت بازی‌های ریسینگ، جان تازه‌ای به NFS داده است. بازی‌ای که به صورت Open-World می‌باشد و شباهت زیادی به بازی Burnout Paradise دارد تا نسخه اصلی Most Wanted. سری جدیدی از بازی نید فور اسپید است که شما تجربه‌های بسیار لذت‌بخش‌تری را تجربه خواهید کرد. هم تک نفره دارد که باید با رایانه و تله‌هایی که برای شما می‌گذارد مسابقه بدهید، و هم چند نفره که با دوستان خود بازی می‌کنید و لذت می‌برید. اگر دوستار بازی های رایانه ای ماشین سواری مسابقه‌ای، مخصوصاً سری بازی‌های “نیاز برای سرعت” هستید، حتماً این بازی را می‌خواهید.


شهری که در Paradise قرار داشت، بسیار زیبا و چشم نواز بود و نمونه جالبی از یک شهر خیالی آمریکایی بود. حال آنها چنین فضایی را دوباره برای Most Wanted به وجود آورده‌اند که در نوع خودش بسیار جالب است. در بخش تک نفره، شما با هوش مصنوعی مسابقه خواهید داد و پلیس در تعقیب شما خواهد بود و ممکن است در تله‌های مختلف نیز گرفتار شوید.

most wanted-1

most wanted-3

برای خرید بازی نید فور اسپید نسخه جدید آن، می توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت این بازی هیجان انگیز مسابقه ای، درب منزل یا محل کار خود، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

most wanted-2

قیمت : 5،000 تومان