فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامفیلم آموزش مفهوم رنگ های مختلف نود32

فیلم آموزش مفهوم رنگ های مختلف نود32

برنامه امنیتی نود 32 که منظور ما در اینجا ESET Smart Security می‌باشد، دارای ویژگی‌های بسیار حرفه‌ای و پیشرفته‌ای است که هر کس را مجذوب خود می‌کند. به همین دلیل هم است که کاربران این نرم افزار به شدت رو به افزایش هستند. اما یکی نکته ای که بسیاری از کابران حتی آنهایی که سالیان سال از نود32 استفاده می‌کنند به آن پی نبرده‌اند، مفهوم رنگ های مختلف آنتی ویروس Nod32 است. که ما در اینجا فیلمی را تقدیم شما می‌کنیم که در آن آموزش این موضوع به زبان شیرین فارسی و همچنین با تدریس جناب روح‌بخش به شما داده می‌شود.


دقت کنید که این فیلم از سری فیلم های آموزش کامل ESET Smart Security می‌باشد. اگر می‌خواهید بسته کامل این فیلم ها را که بالغ بر 100 فیلم آموزشی با کیفیت است را دریافت کنید، به نشانی Nod320.ir بروید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!