فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامحفاظت بلادرنگ در آنتی ویروس Nod32 چیست؟

خیلی از عزیزان این سوال را دارند که حفاظت بلادرنگ در آنتی ویروس و مخصولاً آنتی ویروس Nod32 به چه معنی است؟ در اینجا در قالب یک فیلم می‌خواهیم به این سوال جواب دهیم. حفاظت بلادرنگ معادل اصطلاح Real-Time Protection است که به صورت خودکار تمامی فایل‌ها یا پرونده‌هایی که شما باز و بسته می‌کنید را پویش می‌کند. البته این امکان فقط در نود32 موجود نیست و در بیشتر نرم افزار ضدویروس وجود دارد و برای خود تنظیمات حرفه‌ای هم دارد که شما در این فیلم و فیلم های بسته آموزش کامل ESET Smart Security آنها را یاد خواهید گرفت.


این فیلم بخشی از 100 فیلم بسته آموزش آنتی ویروس نود32 است که شما دیدید. اگر می‌خواهید کل بسته آموزش ESET Smart Security را داشته باشید، با ایمیل زیرین این صفحه، یا نشانی سایت Nod320.ir با ما در تماس باشید. به راحتی می‌توانید با پرداخت مبلغ 10،000 تومان DVD کامل این بسته فیلم را داشته باشید و نود32 را به صورت کامل یاد گرفته و دربرابر تهدیدات رایانه ای و اینترنتی خود را مصون کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!