فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامسیستم عامل های مخصوص وسایل قابل حمل

سیستم عامل Apple iOS برای گوشی های iPad

سیستم عامل هایی که ما در مورد آنها سخن می‌گوییم مربوط به رایانه‌های شخصی و رایانه‌های رومیزی است. وسایل قابل حمل یا Mobile Devices مانند تلفن‌های همراه، رایانه‌های لوحی - Tablet و MP3 Player ها با رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها اختلافاتی دارند. بنابراین آنها از سیستم عامل هایی استفاده می‌کنند که برای همین منظور ساخته شده‌اند. مثال‌هایی از سیستم عامل های موبایل Apple iOS, Windows Phone 7 و Google Android هستند، که هر کدام طرفدارانی برای خود دارند.


سیستم‌عامل‌هایی که برای مثلاً گوشی‌های تلفن همراه ساخته می‌شوند، مانند یک رایانه رومیزی یا قابل حمل، دارای قابلیت‌هایی به این فراوانی نیستند و آنها نمی‌توانند مانند یک رایانه رومیزی هر برنامه‌ای را نصب و اجرا کنند. هر چند شما با آنها کارهای فراوانی را می‌توانید انجام دهید، از قبیل تماشای فیلم، جستجو در اینترنت، مدیریت تقویم، بازی کردن و هر کاری دیگری که برای این منظور ساخته شده است.

اما در حالت کلی بیشتر گوشی‌های امروزی در ایران از سیستم عامل های ساده مانند سیستم‌عامل‌های ساخته شده با جاوا استفاده می‌کنند که چندان قابلیت‌های آنچنانی ندارند. ولی از گوشی‌های قدیمی سر تر هستند. با این گوشی‌ها هم کارهای بسیاری می‌توان انجام داد، که یکی از این کارها خواندن کتاب‌های ساخته شده بدین قصد است. پس به شما پیشنهاد می‌کنم که از خواندن متن و کتاب در مواقعی که وقتی برای از دست دادن دارید غافل نباشید.

در شکل زیر هم شما با شکل ظاهری سیستم عامل Apple iOS برای گوشی های iPad آشنا می‌شوید.

سیستم عامل Apple iOS برای گوشی های iPad


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!