مجموعه نرم افزارهای آندروید 2013

سیستم عامل آندروید شرکت گوگل، امروزه در حال تبدیل شدن به یک سیستم عاملی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها شده است که دیگر شرکت‌ها قادر به رقابت کردن با آن نیستند. کاربرد آن آنقدر وسیع شده است که شما هم می‌توانید در گوشه و کنار کسانی را ببینید که گوشی‌هایی دارند که سیستم عامل آن Android است. این سیستم عامل بسیار گسترده شده است و کاربران آن باید بدانند که نرم‌افزارهایی که برای گوشی‌ها یا تبلتهایی که ارائه می‌شوند، عمدتاً رایگان هستند و غیر قابل شمارش. پس از کجا باید آنها را بدست آورد؟ بهترین کار این است که از بسته نرم‌افزارهای آماده که در بازار وجود دارد استفاده کرد. یکی از این بسته نرم‌افزارها که مخصوص این گونه گوشی ها یا لوح‌ها می‌باشد، مجموعه نرم افزارهای آندروید 2013 می‌باشد. درون این بسته شما هر آنچه از نرم‌افزار و بازی آندرویدی که نیاز داشته باشید، وجود دارد و به راحتی تنها با استفاده از یک دکمه آنها را نصب کنید. این آخرین بسته نرم افزاری است که برای Android ارائه شده است.


سیستم عامل گوشی های هوشمند آندروید، دارای بسیار نرم افزارهایی است که توسط افراد مختلف در سرتاسر جهان و حتی ایران نوشته شده است. شما حتی می‌توانید برای این نوع گوشی‌ها و تبلت‌ها که از آندروید استفاده می‌کنند، نرم افزارهای پارسی پیدا کنید. مثل نقشه‌های راه‌های ایران، برنامه‌های اوقات شرعی مخصوص ایران و… که به راحتی در این بسته‌ای که می‌خواهیم همینک برای شما معرفی کنیم، وجود دارند.

مجموعه نرم افزارهای آندروید 2013

تمامی نرم افزارهای آندرویدی خود را در 2 DVD به صورت کاملاً اصل داشته باشید.

چقدر خوب است که یک بسته ای را داشته باشید که حاوی 2 حلقه DVD باشد و هر آنچه از نرم‌افزار آندرویدی که خواسته باشید را از روی آن با استفاده از راهنمای فارسی آن نصب کنید و از آنها استفاده کنید. در این بسته حتی حاوی ده‌ها و شاید صدها ابزارک یا Gadget است که به راحتی می‌توانید نوع قابلیتی را به صورت یک ابزارک به گوشی و یا تبلت خود اضافه کنید. دیگر نیازی به گشت و گذار در سایت‌های مختلف که سبب هدر رفتن وقت شما می‌شود، نخواهید داشت. فقط به دنبال نام آن برنامه، یا حتی عنوان کارایی آن در دی وی دی محصول بگردید و سپس با یک کلیک آن را بروی گوشی هوشمند خود یا لوح نصب کنید. این راحت‌ترین کار است که برای استفاده بهینه از آندروید خود می‌توانید انجام دهید.

این بسته حاوی آخرین نرم افزارهای سال 2013 Android می‌باشد که به راحتی قابل استفاده هستند. دسته بندی نرم افزارها درون این بسته به گونه‌ای است که به راحتی بتوانید هر آنچه که نیاز دارید را بیابید و بروی آندروید خود نصب نمایید.

حاوی آخرین نرم افزارها، بازی ها و ابزارک های مورد نیاز سیستم عامل آندروید

مجموعه نرم افزارهای آندروید 2013، به صورت بسته بندی اورجینال و اصل به صورت تضمینی به شما تحویل داده می‌شود و نگرانی شما را از هر بابت برطرف می‌کنیم. فقط کافی است که این بسته را با نازلترین قیمت خریداری کنید و آن را درب منزل خود تحویل گرفته و از هر نظر از بابت نرم افزار برای گوشی یا تبلت آندروید خود خیالتان راحت باشد. پس بروی دکمه خرید پستی کلیک نمایید.

مشخصات پک کامل نرم افزارهای اندروید 2013:

حاوی تمامی نرم‌افزارهایی که شما نیاز دارید، به تفکیک کاربرد هر کدام
حاوی بازی‌های با کیفیت و عالی آندرویدی
دارای ابزارک‌هایی که شما برای گوشی یا لوح خود نیاز دارید
سازگار با گوشی‌های هوشمند ارایه شده از شرکت‌های HTC ،Samsung ،Sony ،SonyEricsson، Motorola و تمامی تبلت‌های آندرویدی
به صورت کاملاً اصل و بسته بندی شکیل
و …

قیمت : 12،000 تومان