نقشه ها و پلان های آماده ویلاها و منازل مسکونی

خلاقیت چیزی است که بیشتر با دیدن و تمرکز کردن به دست می‌آید تا اینکه بخواهید یاد بگیرید. به همین دلیل اگر مهندس ساختمان یا نقشه کش ساختمان و یا مهندس عمران هستید، به شما توصیه می‌کنیم که از نقشه هایی که توسط دیگران کشیده شده اند و طرح‌های آماده نگاهی بیاندازید، تا بتوانید بهترین کارها را به مرحله ظهور برسانید. بستۀ نقشه ها و پلان های آماده ویلاها و منازل مسکونی، به شما این خلاقیت را برای پیاده سازی یک کار بدیع و نو می‌دهند. فقط کافی است که به هزاران طرح و نقشه و نمای سه بعدی که در این بسته وجود دارد نگاهی بیاندازید و ایده‌هایی را که بدست می‌آورید را عملیاتی کنید. این بهترین راه حتی برای کسانی است که می خواهند تازه وارد این کار شوند.


این بسته نرم افزاری شامل بیش از 1200 طرح زیبا، پلان، از ویلاها و منازل مسکونی بصورت دو بعدی و سه بعدی که برای معماران و طراحان و مهندسین ساختمان بسیار مفید خواهد بود. این مجموعه به کاربران امکان اضافه کردن موارد دلخواه در مورد نمای داخلی و خارجی، و دسترسی به پلان مجموعه بوجود آمده را خواهد داد. همچنین از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار باید به این نکته اشاره کرد که نیازی به نصب نرم افزار وجود ندارد و با قرار دادن نرم افزار داخل DVDRom می‌توانید از این مجموعه و امکاناتش استفاده کنید.

نقشه ها و پلان های آماده ویلاها و منازل مسکونی

ویژگی‌های این مجموعه:
قابلیت چرخش 360 درجه پیرامون نمای ویلا جهت نمایش زوایای پنهان و جهات دیگر ویلا
امکان افزودن موارد دلخواه و اختیاری در مورد نمای داخلی، خارجی و لوازم مورد نیاز
امکان رویت نمای داخلی، اتاق‌ها و سایر اجزای ویلا
امکان تنظیم مساحت و زیر بنا به میزان دلخواه شما
و ده ها امکان دیگر...

این نرم افزار توسط یک شرکت روسی طراحی شده و منوهای نرم افزار به زبان روسی می‌باشند (که البته برای کار با نرم افزار نیازی به منوها نخواهید داشت. بیشتر اجزا و دکمه‌ها بصورت تصویری می‌باشند.)

برای خرید نقشه ها و پلان های آماده ویلاها و منازل مسکونی می توانید به روش پستی اقدام نمایید. یعنی اول بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 12،000 تومان