آموزش انیمیشن سازی با Flash

آموزش حرفه ای متحرک سازی و ساخت انیمیشن با نرم افزار فلش، نام بسته آموزشی به سبک چندرسانه‌ای است که شما با دیدن این بسته آموزش به راحتی می‌توانید پویانمایی ها و یا انیمیشن های جذابی را با استفاده ار فلش بسازید. همانطور که می دانید نرم افزار Adobe Flash از دسته برنامه های چندرسانه ای ساخت شرکت آدوب است که بسیار حرفه‌ای و جالب طراحی شده است که هر کاری را به راحتی با آن می‌توانید انجام دهید. از ساخت انیمیشن گرفته، تا بازی و حتی نرم افزارهای چندرسانه ای دیگر که حتی فکرش را نمی‌توانید بکنید. بنابراین به شما توصیه می کنیم که اگر دوست دارید نرم افزار فلش را به روشی جذاب و کاربرپسند یاد بگیرید و از آن در جهت ساخت کارتون و یا پویانمایی های جذاب استفاده کنید، این بسته را از دست ندهید. این بسته آموزشی برای شما به سرتاسر ایران ارسال می‌گردد.


نرم افزار فلش (Flash) امروزه به عنوان یکی از پول‌سازترین نرم افزارهای گرافیک و انیمیشن‌سازی در سطح دنیا شناخته می‌شود. با استفاده از این برنامه هر کاری را که فکرش را بکنید می توان انجام داد. حتی به راحتی یک سایت تمام فلش را می‌توانید با آن طراحی کنید و حتی بنرها و گرافیک های وب را به دست Flash بسپارید. بدین صورت به راحتی این برنامه گرافیکی، از پس هر کاری که شما بخواهید بر می‌آید.

آموزش انیمیشن سازی با Flash

در این مجموعه آموزشی می‌آموزید:
- آموزش کار با لایه‌ها برای سازماندهی اجرای انیمیشن
- آموزش کار با فریم های کلیدی برای پیشرفت و اجرای انیمیشن
- آموزش ساخت انیمیشن های پیچیده با روش فریم به فریم
- تکنیک های مدرن برای تسلط بر اجرای انیمیشن
- افکت های دوربین با لایه های ماسک
- اعمال طیف وسیع رنگی به لایه های ماسک
- آموزش خلق سریع انیمیشن های پیچیده با افکت های نوار زمانی
- آموزش ساخت انیمیشن های کم حجم با روش Twinn
- کنترل انیمیشن به روش لایه های راهنمای حرکتی
- اعمال شتاب به انیمیشن توسط تکنیک Easing
- کنترل انیمیشن با روش اسکوپ لینت Scope-lint
و...

کلیه تکنیک‌های مختلف ساخت انیمیشن و تصاویر متحرک به کمک نرم افزار فلش
شماره مجوز: 155/851402

برای تهیه بسته آموزش نرم افزار چندرسانه‌ای فلش می توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 6،000 تومان