آموزش اف ال استودیو FL Studio

FL Studio یک نرم‌افزار حرفه‌ای ساخت آهنگ و موسیقی‌های رایانه‌ای است. به کمک این برنامه حرفه‌ای به راحتی می‌توانید هر آنچه که فکرش را می‌کنید بسازید و حتی از ترکیب چندین آهنگ یک موسیقی بسیار زیبا را بسازید. خیلی از حرفه‌ای‌ها نرم‌افزار اف ال استودیو را می‌شناسند و می‌دانند که با استفاده ار آن می‌توان چه کارهای موسیقیایی حرفه‌ای را ارائه داد. این نرم افزار علاوه بر امکانات حرفه‌ای که برای کاربران خود ارائه می‌دهد، دارای امکاناتی است که به سادگی کسانی که اولین بارشان است که از این برنامه استفاده می‌کنند، بتوانند از پس کارهای خود برآیند. به راحتی دستوراتی را که خود برنامه پیشنهاد می کند باید دنبال کنید و سپس موسیقی خود را دریافت کنید، که این کار با استفاده از خروجی گرفتن از فایل خود امکان پذیر است. در اینجا بسته آموزشی فارسی را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن سادگی هر چه تمام تر به راحتی می‌توانید FL Studio را بیاموزید و موسیقی‌های خود را بسازید و آنها را منتشر نمایید. به شما توصیه می‌کنیم در ادامه دیگر مشخصات این بسته آموزشی به صورت چندرسانه ای را بخوانید.


آموزش گام به گام برنامه اف ال استودیو FL Studio Learning، به صورتی که پس از مدتی به پیشرفت خود که نگاه می کنید بسیار خوشحال می‌شوید. این بسته آموزشی به شکل چندرسانه ای ساخته شده است و با دنبال کردن درس های آموزشی که در خود محیط نرم افزار ساخته شده است، می توانید اف ال استدیو را بیاموزید.

آموزش اف ال استودیو FL Studio

این مجموعه شامل 2CD می‌باشد و بخشی از محتویات آن را در زیر می‌توانید مشاهده نمایید:
- آشنایی با تمام نکات نرم‌افزار
- درس‌های فصل‌بندی شده در محیط نرم‌افزار
- آشنایی با محیط نرم افزار FL Studio
- آشنایی با ابزار Swquence Editor
- آشنایی با منوها و پنل‌های مختلف برنامه
- آشنایی با Piano Roll
- وارد کردن فایل‌های MIDI و ویرایش آنها
- تنظیمات پنجره Channel Mixer
- آشنایی با ابزارهای: Arpeggiate ،Chop ،Quantize ،Strum ،Articulate و ...
- آشنایی با Generator (صداساز) ها و افکت‌ها
- کار با پنجره میکسر (Mixer)
- معرفی پنجره Playlist و ایجاد Patternهای مختلف برای یک کلیپ

برای تهیه بسته آموزش نرم افزار اف ال استودیو FL Studio می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت این کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. پس همینک کلیک نمایید.

قیمت : 4،500 تومان