مجموعه موسیقی های آرامبخش

موسیقی از هنرهایی است که به تغییر حالت انسان در کمترین زمان ممکن منجر می‌شود. یعنی زمانی که شما یک موسیقی هیجانی را گوش می‌دهید، حالتتان بسیار متفاوت از زمانی است که به یک موسیقی آرام گوش می‌دهید. این به دلیل مراکز گیرایی در ذهن است که به صورت آنی فعال می‌شوند و باعث میگردند که شما حالت های مختلفی را تجربه نمایید و عکس العمل لازم را از خود نشان دهید. یک نوع از موسیقی هایی که شاید امروزه طرفداران بسیاری را نزد خود جذب کرده است، موسیقی های آرامبخش و بی کلام هستند که به صورت پیوسته بروی این مراکز عصبی در مغز اثر گذاشته و در مواقع مورد نظر، باعث تسطیح احوالات انسان می‌شود. اگر شما هم می‌خواهید یک لوح فشرده حاوی 15 آهنگ آرام بخش داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم، مجموعه موسیقی‌ای را که در ادامه آمده است از دست ندهید و آن را تهیه نمایید.


موسیقی از ابزارهایی است که امروزه از آن به‌جا استفاده نمی‌شود. باید اشاره کرد که اگر شما به درستی و در زمان خاصی به انواع و اقسام موسیقی های خاص و غیر خاص گوش دهید، باید منتظر عواقب خطیر آن باشید. باید به حالات خود در زمان گوش دادن موسیقی توجه کنید. این درست نیست که در خودروی خود نشسته‌اید و موسیقی‌ای را گوش می‌‌دهید که احتیاج به فضایی برای خالی کردن انرژی خود دارد. مثلاً موسیقی ورزشی را در خودروی خود گوش دهید. این کار باعث می شود که علاوه بر تضعیف شدن ذهن و مراکز تصمیم گیری، شما فشارتان را بروی پدال گاز و کلاج خالی کنید که بدین صورت خطرات بعدی متوجه شما خواهد شد.

 مجموعه موسیقی های آرامبخش

از طرف دیگر هم نباید موسیقی آرامی را در جایی گوش دهید که نیاز به فعالیت شدید بدنی است. زمانی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهید، اینجاست که نیاز به موسیقی های متناسب با این شرایط، مثل موسیقی های ورزشی دارید و با گوش دادن به آنها به صورت صحیح و در حد اندازه، می‌تواند برای شما سودمند باشد.

پس دیدیم که استفاده از موسیقی های مناسب در مکان ها و موقعیت های متفاوت، فرق می کند و نباید آنها را با هم تداخل کرد. بدین جهت در مواری که شما نیاز به آرامش دارید و نیاز ندارید که فعالیت شدیدی انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که از موسیقی های آرام و ملایم استفاده کنید که این کار به آرامش بیشتر شما منتج می شود. البته باز، به شرایط هم بنگرید، نه فقط به شرایط خود، بلکه به شرایط دیگران که به ناچار در حال گوش دادن به موسیقی و آهنگی هستند که شما آن را پخش می‌کنید.

به همین منظور ما بسته موسیقی های آرامبخش را به شما معرفی می کنیم که در آن بیش از 12 ساعت موسیقی ملایم وجود دارد که معادل 150 آهنگ با فرمت MP3 می‌باشد. این بسته به درد کسانی میخورد که می خواهند در فروشگاه یا مراکز عمومی، موسیقی های ملایم پخش نمایند که متناسب با همان محل‌هاست. از ویژگی های مجموعه موسیقی های آرامبخش ‌می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- این مجموعه آهنگ های آرام بخش و بی‌کلام که در یک حلقه CD آماده شده
- شامل بیش از 150 آهنگ با فرمت MP3 می‌باشد
- بیش از 12 ساعت موسیقی آرامبخش و بیکلام
- قابل پخش در دستگاههای صوتی و تصویری خانگی
- قابلیت پخش بر روی انواع گوشی‌های موبایل
- مناسب برای هتل‌ها، رستوران‌ها، مغازه‌ها و ...

این مجموعه موسیقی بی کلام و ملایم حاوی مجوز به شماره 65-214535 می باشد که همینک با کلیک بروی دکمه خرید پستی، می‌توانید آن را تهیه نمایید.

قیمت : 5،500 تومان