بسته فیلم آموزش رفع مشکلات VMware نرم افزار مجازی سازی

فیلم آموزش رفع مشکلات وی ام ویر، که نام فارسی بسته‌ای به نام انگلیسی TrainSignal VMware Troubleshooting Training Additional Content DVD می‌باشد، به شما در رفع مشکلات استفاده از نرم افزار مجازی سازی VMware کمک شایانی می‌کند. همانطور که می‌دانید، برای استفاده از چندین سیستم عامل بروی یک دستگاه و همچنین ایجاد چند سیستم مجزا به صورت مجازی در یک رایانه، می‌توان از نرم افزارهای مجازی ساز استفاده کرد که یکی از آنها VMware است که بسیار هم پرکاربرد می‌باشد. به همین دلیل شاید شما هم ازاین برنامه استفاده کنید که در حین کار با مشکلات و خطاهایی روبرو می‌شوید که نمی‌دانید چکار کنید. به همین دلیل شرکت TrainSignal محصولی را به صورت تصویری آماده کرده است که همینک در اینجا آن را می‌توانید تهیه نمایید.


این فیلم آموزشی به شما عیب یابی VMware را آموزش می‌دهد. شاید خیلی از عزیزان تا به حال با این نرم افزار برخورد نکرده اند. VMware یک نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی می‌باشد که برای مدیران سیستم و کسانی که قصد تغییر اساسی در نرم افزارهایشان را دارند و حتی قصد امتحان کردن آنها را دارند مناسب می‌باشد.

بسته فیلم آموزش رفع مشکلات VMware نرم افزار مجازی سازی

قدرتمند بودن VMware به قدری است که توسعه دهندگان نرم افزار قادر هستند برنامه‌های پیچیده تحت شبکه را در ویندوزهای ماکروسافت، لینوکس، و یا Net Ware فقط روی یک دسکتاپ اجرا کنند. این نرم افزار یک وسیله ضروری برای مهندسین IT نیز به حساب می‌آید.

حال گاهی VMware به مشکل برخورد می‌کند. در این فیلم آموزشی David Davis به ما به رفع این مشکل کمک خواهد کرد. شما می‌توانید طریقه رفع مشکلاتی از جمله سویچ‌های آسیب دیده vNetwork را یاد بگیرید. در نهایت بدون هیچ مشکلی به استفاده از ماشین مجازی خود استفاده کنید و از آن بهره ببرید. این بسته برای مدیران سرورها و همچنین برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه های کاربردی بسیار کاربردی است که شاید شما هم خواسته باشید با نحوه رفع مشکلات یا Trubleshooting نرم افزار مجازی سازی VMware به صورت کامل آشنا شوید که ما به شما بسته فیلم آموزش رفع مشکلات VMware را پیشنهاد می‌کنیم.

برای خرید بسته فیلم های آموزشی رفع مشکلات VMware، می‌توانید بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان