type1

یکی از مهارت هایی که هر  فردی که با رایانه کار می‌کند باید داشته باشد، سرعت بالا در نوشتن و وارد کردن اطلاعات به رایانه است. بدین صورت به راحتی می تواند از زمان خود به نحو احسن استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن صفحات بسیاری را تایپ کند. این مهارت یک نیاز است که کمتر دیده می‌شود افراد در صدد یادیگری آن برآیند. این بدین دلیل است که به اهمیت آن پی نبرده‌اند و نمی‌دانند که با این مهارت چه کارهایی را می‌توان انجام داد. جالب است بدانید کسانی که تایپ ده انگشتی را یاد دارند و خوب می‌توانند بنویسند و کارهای رایانه‌ای خود را انجام دهید، حتی خوب هم می‌توانند پول در بیاورند. حتماً فکر می‌کنید که باید صفحات طولانی پایان نامه یا مقالات دیگران را تایپ کنند تا پول درآورند. ولی باید گفت حتی نوشتن در فضای وب هم یک امر پول‌زا است و شما می‌توانید با این کار به راحتی کسب درآمد کنید. به خاطر اهمیت این موضوع ما به شما بسته آموزش تایپ ده انگشتی با صفحه کلید را معرفی می‌کنیم که به صورت فشرده این کار را به شما می‌آموزد.


هر کلید مختص یک انگشت است. شما باید با همان انگشت یک کلید را برای وارد کردن یک حرف به رایانه بفشارید. پس از مدتی که تمرین کردید و اصول تایپ ده انگشتی را یاد گرفتید، قادر خواهید بود بدون اینکه اصلاً به این موضوع فکر کنید که چه کلیدی کجا قرار گرفته است، کلمات را یکی یکی نوشته و از این کار نهایت لذت را ببرید. تایپ ده انگشتی بدون نگاه کردن به صفحه کلید مقدور است. بدین صورت تمام تمرکز شما روی جملاتی می‌شود که می‌نویسید، نه این که چه حرفی کجا قرار دارد.

type1

پس از این که مهارت تایپ ده انگشتی‌تان خوب شد، خواهید دید کارهای رایانه ای شما به شدت پر سرعت می‌شود و ارزش آن را دارد که زمانی را صرف کنید تا این کار را یاد بگیرید. به شما توصیه می‌کنیم که این بسته آموزش تایپ ده انگشتی را خریداری نمایید و چند ماه را برای یادگیری این حرفه صرف کنید. می‌بینید که خیلی به درد شما می‌خورد.

برای خرید بسته آموزش تایپ ده انگشتی، کافی است که بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و مراحل ثبت سفارش را پیش روید. هم می‌توانید به شیوه پستی خریداری نمایید و هم نقدی. در روش پستی، اول کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ ان را به مامور پست می‌پردازید.

قیمت : 15،300 تومان