آموزش نرم افزار سه بعدی ساز Maya 2010

سه بعدی سازی با استفاده از نرم افزارهای رایانه از علاقه مندی های بسیاری از افراد است که دوست دارند با استفاده از برنامه های رایانه ای برای خود کارتون و یا حتی بازی های حرفه ای بسازند و حتی آنها را بفروشند و از این طریق کسب درآمد کنند. انیماتورهای حرفه ای کار خود را با یک رایانه ساده در خانه شروع کردند. آنها ابتدا اقدام به ساخت آبجکت های ساده کردند و سپس کار خود را توسعه دادند و در بین کار از آموزش‌های کاملی که به زبان اصلی است غافل نبودند. اگر از حرفه‌ای های سه بعدی ساز بپرسید که آموزش این گونه نرم افزارها مانند 3D Max یا Maya را از کجا شروع کرده اند و حرفه ای شدند، حتماً به شما خواهند گفت که از بسته‌های آموزشی زبان اصلی استفاده کردند. یعنی آموزش‌های به زبان انگلیسی از هر نظر کامل هستند که هر کسی که می‌خواهد در امر انیمیشن سازی حرفه‌ای شود، حتماً باید حداقل چندین از این بسته ها را که ساختۀ شرکتهای معروف است را تهیه کرده و مشاهده کند. اینجاست که می تواند گفت، یک فرد حرفه ای انیمشن ساز هستید.


اما شاید مشکل شما درک نکردن آموزش های به زبان انگلیسی است که ما در اینجا بسته ای را به شما معرفی می کنیم که به راحتی بتوانید از آموزش‌های به زبان انگلیسی هم استفاده کنید. یعنی بسته‌ای که آموزش نرم افزار Maya 2010 ساخته یکی از شرکتهای معروف دنیاست، اما به فارسی دوبله شده است و به راحتی هر کاری که در این بسته فیلم مشاهده می کنیم، قابل پیگیری و اجرا است. به شما توصیه می‌کنیم که اگر دوست دارید به صورت حرفه ای مایا را یاد بگیرید، و زبان انگلیسی شما ضعیف است، حتماً این بسته را تهیه نمایید. البته یک انیماتور حرفه‌ای، حتماً باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشد. چون علمی که با استفاده از آن اقدام به ساخت کارتون های سه بعدی می‌کند، کلاً متعلق به کسانی است که زبان آنها انگلیسی است. پس کم کم اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید تا از حرفه‌ای های این کار کم نیاورید.

آموزش نرم افزار سه بعدی ساز Maya 2010

کار اموزش مایا در این بسته از مقدماتی شروع شده و به مباحث متوسطه و سپس حرفه‌ای می‌رسد. پس نگران این موضوع نباشید که هیچ از مایا چیزی نمی دانید. بالاخره باید از یک جایی شروع کرد دیگر! پس نگران سنگین بودن مسائل آموزشی نکنید که کار شما در آینده با سرعت بیشتر طی خواهد شد و خواهید دید که به راحتی می توانید کاراکترهای سه بعدی خود را ترسیم کنید و از آن در جهت متحرک سازی صحنه های مختلف استفاده کنید.

اگر فکر می‎کنید که مایا 2010 آخرین نسخه ای برنامه نیست، باید گفت که اصول کار با نسخه های مختلف نرم افزارهای مختلف شبیه به هم است. فقط اندکی با نسخه های قبلی تفاوت می کند و آن هم به دلیل اضافه شده برخی خصوصیاتی است که در نسخه های قبلی موجود نیست. پس نگران این امر نباشید. برای شروع به راحتی می توانید حتی از نسخه های قدیمی تر از این هم استفاده کنید.

در این بسته علاوه بر آموزش های فارسی و کامل Maya 2010، به شما خود نرم افزار هم تحویل داده خواهند شد و در کنار همه اینها، واژه نامه تخصصی مایا و انیمیشن سازی هم به شما داده خواهد شد. پس اگر آماده ای که یک آموزش کامل سه بعدی سازی با مایا را شروع کنید، به شما توصیه می کنیم که بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از اینکه کالا را درب منزل خود دریافت کردید، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 5،000 تومان