بسته بزرگ تصویر و فونت

کارهای گرافیکی امروزه با استفاده از نرم افزارهای رایانه‌ای بسیار ساده و کاملتر از قبل شده است. شما با داشتن یک عدد رایانه و یاد داشتن یک نرم افزار ساده مثل Paint و یا حتی یک نرم افزار پیشرفته مثل فتوشاپ، به راحتی می توانید هر کاری را که فکر می‌کنید اجرا نمایید و به آن لقب اثر هنری خارق العاده را نسبت دهید. اینجاست که می‌گوییم کار گرافیکی رایانه ای بسیار به کمک ما آمده است. اما بیشتر اوقات لازم دارید که کار خود را همراه با یک سری پس زمینه و یا حتی طرح و روزمینه مخلوط کنید که شاید ساخت آنها وقتگیر باشد و یا حتی از پس ما بر نیاید. در اینجا بهترین کار این است که از کارهای آماده دیگران استفاده کنید که هم دارای خلاقیت‌های بیشتری در کار هستند و هم این که به کار ما سرعت بالایی را می‌دهند. پس به شمایی که در کار طراحی های گرافیکی و رایانه ای هستید، توصیه می‌کنیم که اگر شده یک بسته حاوی عکس و تصویر را تهیه کرده و از آن در کارهای خود استفاده کنید.


بسته‌ای حاوی بی نهایت تصویر و عکس برای استفاده در کارهای گرافیکی شما

در اینجا با بسته بزرگ تصویر و فونت، یا قلم‌های رایانه‌ای، را معرفی می‌کنیم که به راحتی از هر کدام از اثراتی که دوست دارید می توانید استفاده کنید و کارهای خارق‌العاده‌ای را بسازید. ما به شما در این بسته تصاویر و عکس هایی را تقدیم می‌کنیم که قابل شمارش نیستند و باعث می شوند که در کار خود تنوع بیشتری نسبت به قبل داشته باشید. اما دیگر خلاقیت کار ساخت یک اثر و اتمام آن به خود شما بستگی دارد که باشد این موضوع را هم در نظر بگیرید.

بسته بزرگ تصویر و فونت

زمان هایی فرا می‌رسد که می‌خواهید در کارهای گرافیکی خود، از متن‌ها و نوشته‌های شکیلی هم استفاده کنید. اما نمی دانید که ظاهر آن چگونه باشید، یعنی از چه فونتی یا سبک قلمی استفاده کنید. باز هم در این بسته کامل برای گرافیست های حرفه ای، قلم هایی را محیا کرده ایم که به راحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و در کارهای خود استفاده کنید. این باعث می شود که کارهای گرافیکی رایانه ای را که خلق می کنید، دارای تنوع بالا و کیفیت خوبی باشد. حتی در زمان هایی هم که می خواهید یک سند متنی را بسازید و آن را ویرایش کنید، شاید خواسته باشید از فونت مناسب همان کار استفاده کنید که در این بسته هم قلم های خوب و کاربردی‌ای قرار داده شده است.

این مجموعه بزرگ شامل:
1. مجموعه 30 تصویر سه بعدی 360 درجه با قابلیت زوم از مناطق مختلف
2. مجموعه 630 حدیث با پس زمینه از طبیعت بسیار زیبا
3. مجموعه تصاویر ویندوز 7 با کیفیت بسیار بالا
4. مجموعه بزرگ کادر و عکس برای آفیس و بخصوص word که قابل شمارش نیستند
5. مجموعه WallPaper های بسایر زیبا و بسیار با کیفیت

برای تهیه پکیج کامل تصویر، عکس و قلم‌های مورد استفاده در برنامه های مختلف رایانه ای، می توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 2،500 تومان