آموزش VMWare نرم افزار مجازی سازی رایانه

دسته نرم افزارهای VMWare، نرم افزارهایی از شرکتی به همین نام هستند که از سال 1999 کار خود را در عرصه ساخت برنامه‌های مجازی ساز شروع کردند. این نرم افزار برای مجازی سازی رایانه های شخصی و سرویس دهنده بسیار پر کاربرد است و از معروفترین نرم افزارها برای ساخت ماشین مجازی است. بسیاری از سرویس دهنده های فضای میزبانی سایت، که امکان فروش سرور مجازی دارند، با استفاده از همین VMWare است که اقدام به مجازی سازی یک دستگاه، برای تقسیم آن به چند سرور کاملاً مجزا می‌کنند. البته این گونه شرکت‌ها از نسخه بخصوص آن استفاده می‌کنند. جالب است که بدانید نسخه‌ای هم برای رایانه‌های رومیزی و شخصی ساخته شده است که شما می‌توانید رایانه خود را مجهز به چندین سیستم عامل از خانواده های مختلف کنید. مثلاً در آن واحد، هم ویندوز را نصب کنید، و هم لینوکس و مکینتاش. البته رایانه شما باید سخت افزار مناسب را داشته باشد. ولی چیزی که مهم است، این است که با استفاده از VMWare به راحتی می‌توان این کار را انجام داد. محصولی که می‌خواهیم در اینجا به شما معرفی کنیم، آموزش VMWare، نرم افزار مجازی سازی رایانه است که به زبان پارسی و کاملاً چندرسانه‌ای این کار را انجام می‌دهد.


خیلی اوقات برای شما پیش می‌آید که لازم دارید چندین سیستم عامل بروی رایانه خود داشته باشید. اینجاست که شاید با مشکلاتی مواجه شوید. یا باید ویندوز را نصب کنید، یا مکینتاش و یا لینوکس. در حالت عادی شما نمی‌توانید بیش از یک سیستم عامل را روی سیستم خود نصب کنید.

آموزش VMWare نرم افزار مجازی سازی رایانه

اما با استفاده از نرم افزار مجازی ساز VMWare، به راحتی می‌توانید چندین سیستم عامل را در یک لحظه بروی رایانه خود نصب کنید. این کار بیشتر به درد توسعه دهندگان نرم افزارها و برنامه های کاربردی، و کسانی که به هر دلیلی نیاز به داشتن چندین سیستم عامل بروی یک رایانه دارند، می‌خورد.

اما استفاده از VMWare نیاز به مهارت و آموزش دارد که شما باید حتماً بتوانید از این نرم افزار به گونه‌ای استفاده کنید که نهایت بهره را از آن ببرید. اما منابع فارسی برای این موضوع بسیار اندک است و شاید شما نتوانید از پس این کار برآیید. به همین دلیل ما بسته آموزش VMWare به زبان فارسی و کاملاً اورجینال را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن، ابتدا با VMWare آشنا خواهید شد، و سپس کم کم به عمق آموزش این برنامه هدایت خواهید گردید. در اصل از مقدمات کار، آموزش شروع شده و به مباحث پیشرفته آن ختم می‌گردد که به راحتی بتوانید از پس نصب کردن چند سیستم عامل بروی رایانه خود برآیید.

ویژگی‌های بسته آموزش VMWare:

1- آشنایی با نرم افزار VMWare
2- ایجاد یک ماشین مجازی
3- نصب سیستم عامل
4- نصب VMWare Tools
5- آشنایی با قابلیت های VMWare
6- بعلاوه یک هدیه ویژه : آموزش کاربردی زیرنویس کردن فیلم‌ها (Subtitle Workshop)

برای خرید بسته آموزش VMWare نرم افزار مجازی سازی رایانه، می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. به شما پیشنهاد می‌شود اگر می‌خواهید VMWare را بیاموزید و حتی با ابزارهای آن آشنا شوید، این محصول را تهیه نمایید.

قیمت : 3،500 تومان