revit2

نرم افزار Autodesk Revit که ساخته و توسعه یافته شرکت نام آشنای نرم افزارهای سه بعدی به نام Autodesk می‌باشد، مخصوص مهندسان معماری و عمران است. این برنامه شامل ابزارها و امکانات دقیقتر و بهینه تری برای ساخت سازه‌های مهندسی هستند که به این دسته از افراد بسیار کمک می‌کند. در کتابی که قصد معرفی آن را به شما داریم، شما به صورت کامل و گام به گام به زبان فارسی با نرم افزار Autodesk Revit آشنا خواهید شد. این کتاب بیش از 800 صفحه آموزش کاربردی دارد که شما را یک حرفه‌ای Autodesk Revit می‌کند.


نرم افزار Rvit برای طراحی سازه قبل از به اجرا در آمدن در رایانه و ابزارهای رایانه‌ای بسیار پر کاربرد است. این برنامه شما را به عنوان یک نقشه کش ساختمانی یا مهدس عمران قادر می‌سازد کارهای خارق العاده یا را خلق نمایید. در ادامه مشخصات این کتاب را خواهید خواند.

revit2

مشخصات کتاب آموزش جامع Autodesk Revit:

نام کتاب: آموزش جامع Autodesk Revit
نویسنده: قاسم اریانی
تعداد صفحات: 885
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

برای خرید کتاب الکترونیکی آموزش جامع Autodesk Revit، کافی است بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از پر کردن مشخصات خود، اول کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن با خرید نقدی، از تخفیف هم می‌توانید بهره‌مند شوید.

قیمت : 9،800 تومان