آموزش تصویری تعمیرات تخصصی هارد دیسک

از قطعاتی که همواره کاربران رایانه با آن سرو کله میزنند، هارد دیسک یا حافظه سخت رایانه است که تمام اطلاعاتی که شما بروی رایانه خود ذخیره می کنید، درون این قطعه سخت افزاری ذخیره می شود. بنابراین این بخش را شاید بتوان پرکابردترین بخش رایانه نامید. هارد دیسک دارای صفحات مدوری است که بروی آن هدهایی برای خواندن اطلاعات دیجیتالی روی آن تعبیه شده است. به دلیل پر استفاده بودن این قطعه سخت افزاری، و از طرف دیگر مهم بودن حافظه سخت از نظر اطلاعاتی که بروی آن ذخیره می شود، شاید لازم باشد که مراکزی بوجود آیند که کار تخصصی آنها تعمیر حافظه سخت رایانه باشد. برای خود بنده هم اتفاق افتاده است که هارد دیسک رایانه‌ام سوخته است و بابت فقط برگرداندن آن اطلاعات، 150 هزار تومان را از دست دادم. این یک مورد واقعی بود که برای خودم پیش آمد. پس یادگیری تعمیرات تخصصی هارد دیسک علاوه بر این که یک هنر بسیار خوب است، یک شغل پردرآمدی هم می تواند باشد.


آموزش تصویری تعمیرات تخصصی هارد دیسک

بسته آموزش تصویری تعمیرات تخصصی هارد دیسک، تعمیر کردن حافظه سخت رایانه را به صورت تصویری و کاملاً فارسی به شما عزیزان علاقه مند آموزش می‌دهد. شما می توانید با دیدن فیلم های موجود در این 2 لوح DVD به راحتی از پس تعمیرات هارد دیسک برآیید. به شما توصیه می کنیم که از بسته استثنایی را از دست ندهید. مواری که دراین بسته گنجانده شده است، شامل  موارد زیر است:

تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در تعمیر هارد دیسک و قطعات کامپیوتر
آموزش تعمیرات الکترونیک
کار با اهم متر و ولت متر و تجهیزات الکتریکی و ابزار کار
تقسیم بندی اجزای هارد دیسک ها
باز کردن صحیح هارد و عیب یابی
تشریح کامل و دقیق اجزای داخلی هارد و بررسی تخصصی ساختار هارد دیسک
سیلندر و برد هارد دیسک
درایو هارد
موتور هارد دیسک
هد هارد و نحوه تعمیر و تعویض آن
تعمیر تخصصی IC های هارد و تعویض آن
تعمیر تخصصی و حرفه ای برد هارد دیسک
تعمیر تخصصی و فوق تخصصی هارد دیسک و قطعات کامپیوتر
به همراه تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی سایر قطعات رایانه
2 دی وی دی به زبان فارسی و با کیفیت

آموزش تصویری تعمیرات تخصصی هارد دیسک

برای خرید بسته آموزش تصویری تعمیرات تخصصی هارد دیسک، کافی است بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی در طی مراحل سفارش، از تخفیف ویژه استفاده کنید.

قیمت : 13،900 تومان