فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامنحوه دریافت مانده کارت با اینترنت

نحوه دریافت مانده کارت با اینترنتدر نوشته های قبلی در مورد نحوه کارت به کارت کردن با اینترنت به صورت کامل توضیح دادیم، الان می‌خواهیم با هم طریقه نحوه دریافت مانده کارت با اینترنت را یاد بگیریم. کار خاصی ندارد، فقط باید به صفحه مربوطه به دریافت مانده کارت مرتبط با بانک خود بروید و از آنجا مانده حساب بانکی خود را بگیرید.


برای این که این کار را انجام دهید، بهتر است نوشته کارت به کارت کردن بوسیله اینترنت را بخوانید و سپس به این مطلب مراجعه کنید. چرا که در این نوشته از ذکر مکررات خودداری می‌کنیم.

هر بانکی برای خود این چنین خدماتی را ارائه میدهد، پس شما باید به صفحه مربوطه به گرفتن دریافت مانده کارت بانک خود بروید. این خدمات معمولاً بدون ثبت نام انجام می‌شود و رایگان است. فقط شما باید رمز دوم اینترنتی خود و شماره کارت و CVV2 را داشته باشید. که بروی کارت درج گردیده است.

حال به صفحه اصلی سایت بانک خود بروید و از آنجا این چنین خدماتی را بیابید. سپس بروی خدمتی به نام دریافت ماده حساب کلیک کنید. در صفحه ای که برای شما باز می شود، توضیحات کامله داده شده است و شما باید طبق دستورات آن سه موردی که پیش تر گفته شده را درون جعبه متناظر خود وارد کنید. در انتها هم باید حروف یا اعداد امنیتی را که در عکس می بینید وارد نمایید و بروی دکمه تایید انتهای صفحه کلیک نمایید.

حال کار شما تمام است و در صفحۀ جدیدی که برایتان باز می‌گردد، می‌توانید مبلغ مانده حساب کارت خود را ببینید. دقت کنید که فقط به سایت بانک مربوط به کارت خود مراجعه کنید و از آنجا صفحه خدمات اینترنتی را باز کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!