فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامسخنرانی مهم دکتر عباسی 107 روز مانده تا انتخابات ریاست جمهوری!

دکتر عباسی مدیر مرکز استراتژیک دکترین ایران، نظریاتی در مورد اقتصاد ایران دارد که اگر تا به حال با آنها آشنا نشده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. طبق حضوری که دکتر عباسی در دانشگاه اراک در اواخر سال 91 داشتند، ایشان دوباره نظریات خود را راجع به اقتصاد ممکلت مطرح کردند. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه 92، ایشان نظریات خود را درباره‌ی خط مشی اقتصادی دولت‌های آینده متذکر شدند و در مورد بایدها و نبایدها صحبت کردند. در ادامه شما قادر خواهید بود فایل صوتی این سخنرانی را دریافت کرده و این سخنرانی را به صورت کامل گوشی دهید.

سخنرانی مهم دکتر عباسی


موضوع سخنرانی دکتر عباسی بیشتر حول محور مساله اقتصادی ایران می‌گردد. ایشان مباررزه با لیبرالیسم سیاسی و لیبرالیسم فرهنگی را تمام شده می‌داند و زمان حال را وقت مبارزه با لیبرالیسم اقتصادی معرفی می‌کند که مشکلات عمده‌ی جامعه‌ی ما ناشی از آن است.

در ابتدا سخنرانی با تعریفی از سیاست و اقتصاد شروع می‌شود و سپس به سمت تعریف حزب و موضوع بی کفایتی احزاب در ایران گرایش پیدا می‌کند. طبق نظر دکتر عباسی دولت آینده را مردم باید ملزم به اجرای احکام اسلامی در اقتصاد کنند؛ که راه خلاصی از مشکلاتی است که ربا را در ایران گسترده کرده است.

سپس در معرفی کوتاهی از احزاب در ایران و اقسام آنها موضوع پی گرفته می‌شود و در مورد مکتب اقتصادی که آنها در نظر دارند اگر کاندیدای آنها روی کار آمد، پیاده کنند، صحبت می‌شود. نظر ایشان این است که در حال حاضر هیچ کسی نیست که الگویی به غیر از الگوی در حال پاشیده شدن غربی‌ها را داشته و مطرح کند و از آن دفاع نماید. همه در حال حاضر یا پیرو مکتب نئوکینزی هستند و یا فریدمنی؛ که مکاتب شکست خورده‌ی غربی هستند.

بار دیگر دکتر عباسی نظر خود را در مورد وجودیت بانک و بورس در دنیا و ایران اعلام می‌کند و آن را جنگ با خدا دانسته و همه را به مبارزه با آن دعوت می‌نماید. طبق نظر مراجع 90 درصد اقتصاد ایران ربوی است که آن را نوع یک جنگ با خدا می‌دانند.

ایشان معتقد است، دولت آینده که بر سر کار می‌آید، حتماً باید از یک مکتب جدید و جدای از مکاتب شکست خورده‌ی امروزی باشد و باید خط مشی خود را به صورت واضح با استفاده از رسانه‌های نوین برای عموم مردم بیان نماید و مردم هم باید بدانند که کاندیدای مورد نظر خود حتماً باید از یک الگوی اقتصادی جدید پیروی کند.

در ادامه شما می‌توانید فایل صوتی کامل این سخنرانی را از دکتر عباسی، بارگیری نمایید:

حجم: 19.87 مگابایت
مدت زمان: 1 ساعت 28 دقیقه
راهنما: بروی دکمه دانلود کلیک کرده  و در صفحه‌ای که باز می‌شود، بروی دکمه Download کلیک نمایید.

download-button-blue3

لطفاً در همه گیری این فایل صوتی به ما کمک کنید؛ می‌توانید این مطلب را در وبلاگ خود کپی کرده، و یا در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!