دانلود سریال Political Animals

سریال Political Animals که به فارسی حیوانات سیاسی برگردانده می‌شود، نحوه‌ی ساز و کار دو حزب اصلی دموکرات و جمهوری خواه ایالات متحده به تصویر کشیده شده است. در این فیلم مسائل سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا در مقابله با دو کشور که با آنها مشکل دارد آورده شده است، که آن دو کشور ایران و چین هستند. همچنین در مورد نحوه رقابت این دو حزب اصلی ایالات متحده و مسائلی که درون احزاب وجود دارد، مطالبی به تصویر کشیده شده است.


این دو حزب ایالات متحده برای خود نمادهایی دارند که حزب جمهوری خواه نماد فیل را برای خود برگزیده است و حزب دموکرات نماد الاغ را داراست. بنابراین در آمریکا به این جریان حیوانات سیاسی گفته می‌شود که ناشی از این موضوع دارد. سریالی هم با همین نام قبل از انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا ساخته شده است که برای آماده کردن مردم به فضای سیاسی کاربرد داشته است. این سریال در قالب شش قسمت و به صورت رسمی ساخته شده است.

دانلود سریال Political Animals

همینک شما می توانید تمام سریال حیوانات سیاسی را از قسمت زیرین این صفحه بارگیری نمایید. برای هر قسمت سرویس‌های دانلود مختلفی برای بارگیری وجود دارد که بنا به خواست خود از هر کدام می‌توانید استفاده کنید.

قست اول: Pilot  -> UploadedBitShare
قسمت دوم: Second Time Around -> UploadedBitShare
قسمت سوم: The Woman Problem -> UploadedBitShareTurboBit
قسمت چهارم: Lost Boys -> UploadedBitShareTurboBit
قسمت پنجم: 16 hours -> UploadedBitShareTurboBit
قسمت ششم: Resignation Day [Series Finale] -> UploadedBitShareFreakShare

از دوستان عزیزی که به اینترنت پر سرعت و با پهنای باند بالا در اختیار دارند، درخواست دارم که اگر برایشان مقدور است فیلم‌ها را بروی آپارات (سرویس اشتراک گذاری فیلم ایرانی) بارگذاری نموده تا برای کاربران فارسی زبان راحت‌تر قابل استفاده باشد.