برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100

گوشی های لمسی که برای کار کردن با آن باید با انگشت اثری را بروی صفحه نمایش ایجاد کرد، به راحتی کثیف شده و سطحی تیره و تار را ایجاد کرده و باعث می‌شود که دید نمایشگر کاسته شده و حتی اثر انگشت شما بروی صفحه باقی بماند. در برخی از مواقع هم امکان خش افتادن بروی صفحه نمایش وجود دارد که همه‌ی این مشکلات با برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100 قابل رفع است. شما با استفاده از این برچسب محافظ به سادگی از نمایشگر گوشی سامسونگ خود محافظت می‌کنید و باعث افزایش عمر آن می شوید. علاوه بر این، این برچسب به سبب عملکردی که دارد، باعث می‌شود که نور در صفحه نمایش بازتاب نداشته باشد و شما دید بهتری داشته باشید.


محافظ صفحه نمایش ضد خش، ضد اثر انگشت و ضد بازتابش نور سبب می‌شود تا علاوه بر آنکه هیچ ردی از لک و اثر انگشت بر روی سطح گوشی باقی نماند، بلکه بازتابش نور را نیز خنثی کرده و تصویر باکیفیت‌تری را به شما ارائه می‌دهد. این محافظ از هفت لایه مختلف تشکیل شده که در آن پلی اتیلن ترفتالات و LCF بکار رفته و همین سبب می‌شود تا خاصیت‌های منحصربفردی به آن داده شود.

برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100

همچنین این محافظ هیچگونه اثری بر کیفیت لمس دستگاه نخواهد داشت و به صورت انحصاری برای این گوشی طراحی شده است. این نوع محافظ از جدبدترین انواع می‌باشد به طوری که حتی با لمس آن توسط کف دست کاملاً تمیز و بدون لک می‌شود مانند روز اول خود نو و صحیح و تازه باقی خواهد ماند.

اگر عمر مفید گوشی موبایل سامسونگ خود برایتان مهم است، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این برچسب را خریده و بروی گوشی خود بچسبانید. این یک محصول استثنایی با قیمت مناسب برای شمایی است که گوشی سامسونگ گلکسی دارید و می‌خواهید به صورت مناسب از آن محافظت نمایید.

برای خرید برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100، کافی است که بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 8،900 تومان