فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرام66% از بزرگسالان آمریکا به صورت اینترنتی خرید می کنند

طبق داده های اخیر منتشر شده، امروزه 66 درصد از بزرگسالان آمریکا کالاهای خود را به صورت اینترنتی خرید می‌کنند، که 50 درصد از آنها لباس ها و کالاهای ورزشی خود را امسال به صورت آنلاین خرید کردند.


طبق گزارشات رسیده سال 2011 خرید اینترنتی رشد 4 درصدی را در خود دیده است، که بوسیله خانواده ها و افراد بزرگسال مقیم در ایالت کینگدام آمریکا خریدها انجام شده است.

بیشترین کالاهای فروخته شده البسته و کالاهای ورزشی بوده که تقریباً نیمی از کاربران اینترنت اقدام به خرید کرده اند. پس این وسایل رتبه اول خرید را داشته اند. ولی دومین رتبه مربوط به خرید فیلم و موسیقی می شود، با 40 درصد از کاربران اینترنتی که این قبیل کالاها را خریداری کرده اند. بیش از 60% هم جزء افرادی بودند که  کالاهای این چنینی را خریداری نکرده‌اند. در عوض یک سوم از این گروه مهاجرت، اجازه خودرو و بلیت را درخواست داشته‌اند. همچنین 26% از این گروه از طریق اینترنت هتل رزو کردند.

این داده ها جمع شده از مطالعه نظرات آماری بین المللی است، همچنین معلوم شده که تقریباً 50 درصد از کاربران اینترنت با تلفن همراهشان به این شبکه متصل شده بودند. 17.6 میلیون نفر متصل 45% از همه کاربران اینترنت را نشان می‌دهند.4.5 میلیون نفر هم از مزایای اینترنت بیسیم استفاده کردند، نسبت به 0.7 میلیون نفر در سال 2007.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!