پارس خوان، نرم افزار خواننده متون فارسی

هر روزه نرم‌افزارهای بسیاری وارد دنیای رایانه می‌شود و برای ما کارهایمان را راحت می‌کند. تا به حال با خود فکر کرده‌اید که چقدر از وقت خود را صرف خواندن و خط بردن خطوط از صفحه نمایش رایانه می‌کنید؟ تا به حال از بس که متن خوانده اید خسته شده اید ولی باز هم تمایل به ادامه کردن متن کنید. در این نوشته خدمت شما نرم‌افزاری به نام پارس خوان، محصولی از سایت آفتابگردان را معرفی می‌کنیم که کار شما را در خواندن متون رایانه‌ای راحت می‌کند.


هر روزه اطلاعات بر پایه متن بسیاری به دنیای وب و سایت ها افزوده می شود. از طرفی هم افراد در خواندن آن محدودیت دارند، چرا که هم زمان مناسب را برای خواندن ندارند و هم خاصیت صفحه نمایش این است که باعث خسته شده چشم و صرف نظر از خواندن می‌شود. این موضوع را شاید بیشتر در مواقعی درک کرده باشید که خواسته باشید یک متن جذاب را تا انتها بخوانید ولی خستگی به شما امان ندهد. در اینجا این برنامه به کمک شما می آید تا کار خواندن متون را برای شما آسان تر از قبل کند.

پارس خوان نام برنامه ی رایانه‌ای است که از طرف سایت آفتابگردان به صورت بازمتن و رایگان، برای شما ارائه شده است. این برنامه کاری که برای شما انجام می‌دهد بسیار ارزشمند است، یعنی متن را به صوت تبدیل کرده تا کار شما در خواندن متون راحت شود.

پارس خوان، نرم افزار خواننده متون فارسی

برای دانلود، این برنامه حجمی حدود 6 مگابایت دارد که بسیار مناسب به نظر می آید. برای دانلود هم می‌توانید به سایت اصلی آن یعنی آفتابگردان مراجعه کنید. و نسخه اصلی را از همانجا دریافت کنید. این برنامه تحت ویندوز 7 هم قابل اجرا است. امکانات و ویژگی‌هایی که این برنامه دارد در خود سایت سازنده نوشته شده است. برای رفتن به صفحه دانلود پارس خوان بروی پیوند زیر کلیک کنید.

صفحه دانلود پارس خوان

و در انتها اگر این برنامه را دانلود کردید و با توجه به مستندات آن از آن راضی بودید، برای توسعه آن می‌توانید به نشانی که در مستندات آن ارائه شده است مبلغی را به عنوان هدیه به توسعه دهنگان آن اختصاص دهید، تا هر چه بیشتر شاهد رشد کشور در زمینه برنامه های فارسی باشیم.