آموزش رایگان و کامل اندروید

از آنجایی که استفاده از گوشی‌های هوشمند مخصوصاً از نوع اندروید روز به روز در حال فزونی است، بهتر است که به شما وبلاگی را معرفی کنم که بوسیله‌ی آن به راحتی می‌توانید آموزش‌های استفاده و کار با این سیستم عامل را بدست آورید. این آموزش‌ها به صورت صفحات وب و پیوسته است و به راحتی می توانید آنها را دنبال کرده و از آنها استفاده نمایید. تمامی آموزش‌های آندروید به صورت تصویری است. یعنی همانطور که متن‌ها را مشاهده می‌کنید، خواهید توانست که تصور عملکرده هر کدام را مشاهده کنید. این بهترین خاصیتی است که یک آموزش اینترنتی می‌تواند داشته باشد و کاربران زیادی از این خاصیت خوششان می‌آید. پس با این مرجع در ادامه مطلب آشنا شوید.


این وبلاگی که قصد معرفی ان را دارم، در اصل می‌توان آن را یک مرجع برای یادگیری کار با اندروید دانست. البته اندروید سیستم عاملی است که هر شرکتی که محصولی مبتنی بر آن عرضه می‌کند، به دلیل باز متن بودن آن، تغییراتی در آن می‌دهد. ولی در کل مشخصات کلی اندروید یکی است. ولی آموزش‌هایی که وبلاگ wintouch-q73-tablet.persianblog.ir به شما می‌دهد،بر مبنای تبلت Wintouch است که البته این وبلاگ مخصوص کسانی است که Wintouch مدل Q73 را دارد. ولی مقالاتی که در آن منتشر می شود، بیشتر برای تمامی مدل‌های این تبلت کارساز است.

در کل اگر دوست دارید که حداقل یکبار هم که شده، به صورت تصویری آموزش‌های اندروید این وبلاگ را ببینید، به وبلاگ وین تاچ Q73 سری زده و حتی می‌توانید از دسته آموزش اندروید آن استفاده کنید که با کلیک روی این لینک از فهرست سمت چپ این وبلاگ قابل دسترسی است.

در نهایت به شما توصیه می‌کنیم که مقالات را با دقت بخوانید و روی تبلت یا گوشی اندروید خود اجرا کنید. هر چند همانطور که گفته شد، ممکن است که اندکی با مشخصاتی که گوشی اندرویدی شما دارد متفاوت باشد.