حتماً بسته های زیادی از آموزش نرم افزار را در بازار و اینترنت شاهد بودید. اما باید گفت بیشتر آنها به روش های قدیمی و به اصطلاح اینتراکتیو تولید شدند که اصلاً برای کاربر رایانه جذاب نیستند. بسته های آموزش نرم افزار زیادی به این روش تولید شدند. اما ما بستۀ کامل ترین پکیج آموزش وبلاگ نویسی را به شما معرفی خواهیم کرد که به صورت فیلم آموزشی تمامی مباحث وبلاگ نویسی را به صورت کامل خدمت شما آموزش میدهد. برای توضیحات بیشتر با ما باشید.


بسته آموزش وبلاگ نویسی برای شما تهیه شده چون شما به دنبال کاملترین ها هستید. این بستۀ کامل به شما این اجازه را می دهد که فقط با دیدن 290 ویدئوی آموزشی که در آن وجود دارد، به تمامی مهارت های وبلاگ نویسی دست یابید. فراموش نکنید که با تهیۀ این بستۀ آموزشی دیگر نیازی به خواندن هیچ مقاله یا کتاب آموزشی ندارید.

این بسته شامل 2 عدد دی وی دی می باشد که در مجموع 35 ساعت آموزش تصویری و به زبان فارسی را تقدیم شما می کند. فراموش نکنید که این بسته کاملاً بومی و به زبان فارسی است سرویس ها و سایت ها و همچنین نرم افزارهایی را به شما معرفی و آموزش میدهد که به سادگی بتوانید از آن استفاده کنید.

برای دیدن مشخصات و فهرست کامل ویدئوهای آموزش وبلاگ نویسی کافی است روی بنر زیر کلیک کنید و به صفحه ای هدایت خواهید شد که تمامی توضیحات این محصول را می توانید بخوانید.

پکیج آموزش وبلاگ نویسی

باعث افتخار است ک اعلام کنیم با حمایت شما بسته های آموزشی دیگر و همچنین ویدئوهای آموزشی رایگان دیگری را خواهیم ساخت. برای درخواست تولید ویدئوی آموزشی خود کافی است به سایت ComputerUser.ir مراجعه کنید. در آنجا می توانید درخواست خود را اعلام کنید.