فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآموزش ویدیویی کامپیوتر

فکر نکنم لازم به توضیح باشد که دیدن ویدیوی آموزشی نسبت به خواندن کتاب و روش های دیگر، در یادگیری یک موضوع تاثیر بسیار بیشتری دارد. همۀ ما می دانیم که با دیدن فیلم خیلی راحت تر می توانیم یاد بگیریم و اطلاعات را در ذهنمان کپی کنیم! آموزش ویدیویی کامپیوتر هم به عنوان یک نوع آموزش پربازده تلقی شده که به ما نحوۀ کار کردن با نرم افزارهای مختلف کامپیوتری را می آموزد. حالا ما در اینجا به شما آموزش ویدیویی کامپیوتر به سبک جمال را معرفی خواهیم کرد.

جمال نام یک مجموعه ویدیوی آموزشی رایانه البته به زبان فارسی است که هر کسی از هر کجای جهان قادر به دیدن این ویدیوها است. این آموزش ها به صورت رایگان عرضه می شود و در بیشتر شبکه اجتماعی های معروف عرضه می شود. سایت اصلی این ویدیوها به نشانی JamalTV.com شامل آخرین اتفاقات و اخبار ویدیوهای جمال است.

ویدیوهای جمال

اصل مهم برای تولید این ویدیوها کیفیت بالای آن است. به طوری که حتی کسی که تا قبل از این با رایانه آشنایی نداشته هم قادر باشد از محتویات این ویدیوهای آموزش کامپیوتر استفاده کرده و خود دست به کار شده و تمرین و آموزش تکمیلی را شروع کند.

از طرف دیگر مزیت اصلی این ویدیوها کامل بودن آموزش ها و همچنین زبان فارسی آنهاست. به طوری که هر فارسی زبانی در ایران و جهان می تواند به راحتی هر نرم افزاری که گروه جمال آموزش های آن را تولید کرده را بیاموزد و فوراً دست به کار شود.

ویدیوهای جدیدِ جمال را می توانید در شبکه های اجتماعی مثل آپارات، یوتیوب، فیسبوک، کلوب و شبکه های اجتماعی موبایلی مثل تلگرام و لاین هم دنبال نمایید.

ویدیوهای جمال در تلگرام

 

ویدیوهای جمال در آپارات

ویدیوهال جمال در گوگل پلاس

ویدیوهای جمال در فیسبوک

ویدیوهای جمال در لاین

ویدیوهای جمال در یوتیوب

ویدیوهای جمال در نماشا

ویدیوهای جمال را در هر کجایی که هستید، می توانید دنبال کرده و آخرین ویدیوها را تماشا نمایید.

 

 


یوتیوب که برای ما ایرانی ها فیـلـتر است. اما سایت آپارات و نماشا به عنوان مرجع فارسی زبان ویدیوهای فارسی، میزبان ویدیوهای جمال هستند.

سایت عرضۀ ویدیوهای جمال، سایت کاربر رایانه به نشانی www.ComputerUse.ir می باشد که آخرین ویدیوهای تولیدی در این سایت عرضه می شود و توضیحات تکمیلی راجع به آنها داده می گردد. شما هم میتوانید در توسعه این ویدیوها با معرفی ویدیوهای جمال به دیگران سهیم باشید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!