فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامدانلود قالب انفولد Enfold وردپرس

قالب های وردپرس دریچۀ عظیمی را به روی وبمسترها باز کرده اند. با استفاده از وردپرس و همچنین قالب های آن، هر کسی می تواند سایتی با ظاهر خاص خودش را داشته باشد. انواع زیادی از قالب های وردپرس در سطح اینترنت چه رایگان و چه پولی وجود دارد که با اندکی جستجو می توانید آنها را دریافت کرده و روی سایت وردپرسی خود نصب کنید. اما یکی از معروف ترین و حرفه ای ترین قالب های وردپرس قالب انفولد یا Enfond است که ما پیشنهاد دانلود قالب انفولد Enfold وردپرس را در اینجا به شما می دهیم.

دانلود قالب انفولد Enfold وردپرس


قالب وردپرس Enfold طوری طراحی شده که نیاز هر کسی را برآورده کند. مهم نیست که شما چه نوع سایتی را می خواهید طراحی کنید. با تنظیمات حرفه ای قالب انفولد به راحتی هر چه تمام تر می توانید ظاهر سایت خود را پیاده سازی کنید. فقط کافی است از قسمت پیشخوان وردپرس به تنظیمات Enfold رفته و از آنها رنگ بندی، چینش، نوع سربرگ، وع پاصفحه، و نوار کناری و دیگر قسمت های سایت را مشخصاتش را تعیین کنید.

قالب انفولد کاملاً واکنشگرا است. به این معنا است که با هر نوع عرض صفحه نمایشی سازگاری کامل دارد. مهم نیست که بازدید کنندگان سایت یا وبلاگ شما با چه دستگاهی وارد سایت شما می شوند؛ مهم این است که به دلیل واکنشگرا بودن قالب تمامی اجزاء قالب با عرض تمامی صفحات سایت شما همگام سازی می شود. به همین دلیل است که گفته می شود قالب Enfold یک قالب واکنشگرا است.

دانلود قالب Enfold

یکی از دیگر ویژگی های قالب انفولد دارای بودن اسلایدر یا لغزنده است که شما بک بار این لغزنده را می سازید و در هر کجای از سایت که می خواهید استفاده می کند. ساخت لغزنده هم بسیار ساده است. شما فقط باید اجزاء لغزنده را با گرفتن و کشیدن به مکان مورد نظر خود بیاندازید. حتی روی تک تک اجزا پیوند بگذارید که بازدید کننده با کلیک روی هر کدام از اجزاء اسلایدر به راحتی بتواند به صفحه ای که مد نظر شماست هدایت گردد.

قالب کاملاً فارسی سازی شده

قالب Enfold دارای ترجمۀ استاندارد و اختصاصی است. هیچ ترجمه ای ازاین قالب را به این کاملی در هیچ کجای اینترنت نخواهید یافت. این ترجمه اختصاصی وبنولوژی است و کاملاً گویا توضیح داده شده است. به همین دلیل می توانید از روی توضیحات هر گزینه بفهمید که آن گزینه چه کاری را انجام می دهد. بدون اینکه خواسته باشید به آموزش های دیگر در جای دیگر مراجعه نمایید.

تمامی قسمت های این قالب مخصوصاً قسمت سازندۀ اسلایدر (لغزنده) کاملاً به فارسی برگردان شده است. بدون اینکه خواسته باشید نگران نفهمیدن بخشی از کاربرد این قالب باشید، همینک می توانید قالب Enfold وردپرس را دانلود کنید.

نکته: برای فارسی سازی این قالب روزها زمان گذاشته شده است. صدها رشته به صورت تخصصی و اختصاصی به فارسی روان ترجمه شده است. ترجمه ای که شما در هیچ فروشگاه اینترنتی که این قالب را عرضه می کند، نمی توانید بیابید. پس طبیعی است که برای دانلود مستقیم قالب Enfold اندک مبلغی از شما اخذ گردد. این مبلغ بسیار اندک است. در عوض قالبی که به شما تحویل داده می شود کامل و بدون هیچ گونه کم و کاستی است. فوراً می توانید آن را روی سایتِ وردپرس خود نصب کرده و تنظیمات آن را انجام داده و از آن استفاده نمایید.

همینک قالب Enfold را دانلود کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!