فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامکانال کامپیوتر در تلگرام

امروزه کانال های تلگرام در بین رسانه های مختلف، نقش بسایر پر رنگی را بازی می کنند. همه دارای یک دستگاه گوشی هوشمند هستند و نرم افزار تلگرام را روی گوشی خود دارند. علاوه بر آن به دلیل اینکه تلگرام روی رایانه هم قابلیت نصب دارد، پس می توان نتیجه گرفت که تلگرام یک پیام رسان همه کاره است. اما کانال هایی که در این شبکه وجود دارند، باعث شده افراد زیادی، چه تولید کنندگان محتوا و چه مصرف کنندگان محتوا، به سمت تلگرام سوق داده شوند تا بتوانند از آن برای اهداف خود استفاده کنند. در ادامه با معرفی یک کانال تلگرام کامپیوتر همراه باشید.

 

کانال تلگرام کامپیوتر ویدیوهای جمال

 

 


اما در اینجا قصد دارم به شما یکی از بهترین کانال های تلگرام را معرفی کنم که مرتبط با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای است. این کانال، کانال کاربر رایانه نام دارد که در آن آخرین مقالات آموزشی مرتبط با آموزش کامپیوتر و همچنین ویدیوهای آموزشی رایانه را می‌توانید مشاهده کنید. تمامی این ویدیوها به رایگان و به زبان فارسی عرضه می شوند!

ویدیوهای جمال برای آموزش کامپیوتر

یادگیری کامپیوتر به روش دیدن ویدیو مورد توجه خیلی از افراد است. حتی شاید خود شما هم تا به حال با این ویدیوها برخورد کردید که می دانید دیدن فیلم آموزشی بسیار کاربردی تر از خواندن یک مقالۀ آموزشی است. به همین دلیل ما به شما ویدیوهای جمال را پیشنهاد می کنیم که این گروه در صدد تولید ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و به صورت رایگان در سطح اینترنت تلاش می کنند تا محتوای با کیفیت بسیار کاربردی را برای همۀ ایرانیان تولید کند.

کانال این گروه به نشانی زیر همیشه آخرین ویدیوهای جمال را به شما تقدیم می کند که بتوانید در هر کجایی که هستید، با اتصال به شبکه به راحتی ویدیوها را ببینید و یا حتی دانلود کنید و همیشه آنها را داشته باشید.

کانال تلگرام آموزش کامپیوتر

ID کانال : computeruser_ir
این شناسه را در جعبۀ جستجوی تلگرام وارد کنید تا کانال کاربر رایانه و ویدیوهای جمال را ببینید. سپس با کلیک روی دکمۀ Join در انتهای کانال به کانال ویدیوهای جمال بپیوندید.

همین الان به این کانال تلگرام کامپیوتر بپیوندید و از آخرین ویدیوهای آموزش رایانه و همچنین مقالات آموزشی رایانه استفاده کنید.

منبع: کانال کامپیوتر در تلگرام


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!