فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامسایت کانال های تلگرام

کانال های تلگرام از ویژگی های بارز و جذاب این برنامه پیام رسان است. تلگرام به هم این امکان را می دهد که علاوه بر اینکه کانال های دیگران را دنبال کنند، کانال های خود را بسازند و آن را با مطالب، عکس و فیلم به روز کنند. تا مخاطبان آنها بتوانند آن کانال را با محتوایش دنبال کنند. اگر به تلگرام علاقه دارید، به شما توصیه می کنم به سایت Telegram.ComputerUser.ir بروید و از آنجا اقدام به ثبت کانال تلگرام خود در آنجا کنید و یا کانال هایی که به نظرتان جذاب می آید را پیدا کنید.


سایت کانال های تلگرام به نشانی Telegram.ComputerUser.ir مرجعی برای آموزش تلگرام هم هست. آموزش های ساخت و طریقه کار کردن با کانال و گروه های کاربری در این شبکه اجتماعی در دسته ای با همین عنوان قرار گرفته است. لینک این دسته در بالای صفحه وجود دارد.

کانال های تلگرام به صورت دسته بندی شما درون این سایت قرار دارد که باز هم از طریق پیوندهای بالای صفحات قابل دسترس است. با کلیک روی کانال های تلگرام، دسته بندی کانالها برای شما باز شده و می توانید یکی از دسته بندی ها را انتخاب کرده و کانال هایی که درون آن دسته بندی واقع شدند را ببینید و اگر خواستید درون آن کانال ها عضو شوید.

ثبت کانال شما در این سایت رایگان است. پس بشتابید. چرا که اگر به فکر افزایش تعداد کاربران کانال خود هستید، باید برای آن تبلیغ کنید و در حال حاضر این کار در سایت کانال های تلگرام رایگان است.

برای ثبت کانال خود از بالای صفحه روی تبلیغ کانال تلگرام کلیک کرده تا صفحه ای که حاوی دستور العمل برای درج کانال تان در سایت است باز شود.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!