فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآموزش تصویری و رایگان مدیریت سرور لینوکس

سرور و آموختن طریقۀ کار کردن با آن جزئی از مباحث شبکه است که برای یادگیری آن یا باید از کلاس هایی که برای این منظور راه اندازی شده است استفاده کنید. یا خودتان دست به کار شده و مباحث و مقدمات شبکه و همچنین مدیریت سرور را یاد بگیرید. به دلیل اینکه بیشتر سرورهایی که در کارزار اینترنت وجود دارد، همگی لینوکس هستند، یادگیری کار با سرور لینوکس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بر همین اساس ما به شما منبعی را پیشنها می کنیم که می توانید با استفاده از آن از آموزش های فارسی، رایگان و به زبان فارسی برای امر یادگیری مدیریت سرور لینوکس نهایت استفاده را ببرید.

آموزش تصویری و رایگان مدیریت سرور لینوکس


مرجع آموزش مدیریت سرور لینوکس سایت وبنولوژی به نشانی Webnology.ir می باشد که شما برای دسترسی به مجموعه آموزش مدیریت سرور لینوکس باید به همان بخش از دسته بندی های نوشته های سایت بروید.

روش آموزش به سبک تصویری و این گونه است که فرض می شود شما هیچ از لینوکس و سرور نمی دانید. از مقدمات و توضیحات اصطلاحات آموزش در رابطه با سرور لینوکس کار شروع می شود و سپس گام به گام مراحل به سمت پیشرفته و حرفه ای ادامه خواهد یافت.

دقت داشته باشید که با استفاده از پنل ها و ابزارهای مختلفی هم میتوان اقدام به مدیریت سرور کرد. اما این آموزش ها اول به سراغ آموزش خط فرمانی مدیریت سرور رفته است. پس همه چیز را از ابتدا و به صورت جامع یاد می گیرید. حالا اگر قصد مراجعت به استفاده از پنل مثل Cpanel یا DirectAdmin برای سرورهای لینوکس هم داشته باشید، به سادگی می توانید آموزش ها را با این گونه پنل ها مطابقت داده و یک سرور کامل و امنی داشته باشید.

فراموش نکنید که منظور ما از سرور لینوکس، سرور وب لینوکس است. یعنی سروری که روی آن سایت یا سرویس های اینترنتی ارائه می شوند. نه سرورهای شبکۀ محلی! به این ترتیب به شما توصیه می کنم از این مرجع رایگان و کامل آموزش مدیریت سرور نهایت استفاده را ببرید. در آینده حتی آموزش مدیریت سرور ویندوز و همچنین کار با پنل های مختلف هم در دستور کار این سایت آموزشی وجود دارد.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!